<<<<<<< HEAD

Rozrywka

Nuda?

 Nie u nas!

Wolny czas możesz spędzić aktywnie w sportowym wydaniu lub relaksując się w gronie najbliższych, albo samotnie na łonie natury.
czytaj więcej

Nuda?

 Nie u nas!

Wolny czas możesz spędzić aktywnie w sportowym wydaniu lub relaksując się w gronie najbliższych, albo samotnie na łonie natury.

Magiczna przyroda

Zielone lasy Tatrzańskiego Parku Narodowego, skaliste szczyty Tatr, krystalicznie czyste górskie źródła, bogata w składniki odżywcze woda termalna... Bukowina Tatrzańska to magiczna kraina, w której odnajdziesz upragniony spokój i poznasz naturę osobiście.

To jedno z najpiękniejszych miejsc w krajobrazie polskich gór. Najwyższe w okolicy położenie, 1000 metrów nad poziomem morza, przekłada się na wyjątkowy mikroklimat. Nieopodal znajduje się najwyższy szczyt polskich Tatr - Rysy, Morskie Oko, czy Dolina Pięciu Stawów. Zakochasz się w przyrodzie!

Folklor i tradycja

Jesteśmy dumni, że pochodzimy stąd, z Bukowiny. Cieszymy się z noszenia strojów z haftowanymi ornamentami, z wielogodzinnych rozmów gwarą i z szeregu całorocznych wydarzeń: letniego Sabałowego Bajania czy zimowego Karnawału Góralskiego.

Możesz doświadczyć tego wszystkiego razem z nami.

Dodatkowych emocji dostarczą koncerty lokalnych góralskich kapel, ogniska czy zimowe kuligi.

Spędź swój cenny czas aktywnie lub relaksując się w ciszy

Poznaj własną naturę i naturę Podhala

Polo na śniegu

Sportowe szaleństwa to u nas nie tylko narty i snowboard, skitury i skike, ale także coroczny BUKOVINA POLO SNOW MASTERS.

Polo – Gra Królów i Królowa Gier – to porywający sport, którego istotą jest połączenie umiejętności jazdy konnej na najwyższym poziomie ze sprawnością rozgrywania piłki, którą gracze pędzący galopem starają się umieścić w bramce przeciwnika. To gra na najwyższym poziomie wyrafinowania.

Zabawa do rana

Zapraszamy do zabawy! Skorzystaj z kręgli, bilarda i dartów w naszej strefie rozrywki. Poczuj rytm roztańczonej BUKOVINY na dyskotece, a schodząc z parkietu - skorzystaj z drink-baru z autorską kartą koktajli. Nasi barmani to uczestnicy wielu konkursów (6 miejsce w eliminacjach do mistrzostw świata).

Nie pozwolimy Ci się nudzić. Nasza oferta rozrywkowa z pewnością przypadnie do gustu grupom przyjaciół, jak i całym rodzinom.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij