<<<<<<< HEAD

BUKOVINA Club

 • свободное проживание
 • FB – полный пансион (трехразовое питание)
 • Спец предложения пребывания
 • с 01.09.17
Chcesz odnaleźć własną naturę? Zrób coś dla siebie – odwiedź magiczną Krainę BUKOVINA. Czeka tu na Ciebie wszystko, czego potrzebujesz...    Odkryj podhalańską krainę wód termalnych, rozsmakuj się w Kuchni BUKOVINA, pozwól sobie na relaks w Wellness i wieczorną zabawę w rytmach klubowej muzyki!

Oferujemy Ci usługi premium, uszyte na miarę Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pakiet BUKOVINA CLUB jest odpowiedzią na potrzeby naszych Gości oraz biletem do trzech światów składających się na BUKOVINA Resort:

  

Wyżywienie
развернуть

 Krainy niesamowitych smaków – Kuchni BUKOVINA, a w niej:

 • pakiet bezpłatnych napojów bezalkoholowych i alkoholu dostępny do godziny 22:00 w punktach: Active Bar, klub nocny BEAR BAR, Restauracja Regionalna Zbójecki Łygotnik, Restauracja Morskie Oko
 • lunch à la carte serwowany w godz. 13:00-17:00 w naszych restauracjach: Morskie Oko (kuchnia polska i międzynarodowa, wzbogacona regionalnymi elementami), Zbójecki Łygotnik (kuchnia regionalna)
 • obiadokolacja w formie bufetu, serwowana w godz. 18:00-20:00 w Restauracji Morskie Oko 
 • wszystkie zamówienia gastronomiczne w specjalnej cenie
 • lunch box dla gości wyjeżdżających z hotelu
Wellness & SPA
развернуть

Krainy odnowy i relaksu – Wellness BUKOVINA, a w niej:

 

 • wstęp do BUKOVINA Club Spa & Wellness - świata zachwycających aromatów i ciepła; do dyspozycji są tu 4 sauny, w tym sauna śródziemnomorska, oraz kameralny basen i jacuzzi
 • dla każdej osoby podczas pobytu 1 masaż Bukowiański Relaks (50 min.)
 • specjalne ceny na wszystkie zabiegi SPA 

Strefa saun dedykowana jest dla osób pełnoletnich.

Atrakcje i lokalizacja
развернуть

Krainy magicznych widoków – Hotelu BUKOVINA, a w niej:

 

 • pomoc concierge’a
 • w pokoju: butelka wina musującego i kwiaty na powitanie, ciasteczka do porannej kawy i owoce po południu
 • wyselekcjonowane kosmetyki w pokoju
 • dodatkowy serwis pokojowy wieczorem
 • bezpłatne przedłużenie doby do godz. 13:00 (w miarę dostępności)
BUKOVINA Club
бронирование онлайн
Цена от
930 /ночь

Преимущества бронирования онлайн

Гарантия минимальной стоимости номера только на нашем сайте
Вы сразу же получите подтверждение бронирования
Выгодные акции и пакеты пребывания только на нашем сайте

информации о бронировании

Заезд:с 15:00
Выезд:do 11:00
Отмена бронирования:
1. W celu dokonania anulacji rezerwacji należy skontaktować się z Działem Rezerw...
читать больше
1. W celu dokonania anulacji rezerwacji należy skontaktować się z Działem Rezerwacji Indywidualnej lub Recepcją Hotelową. 2. Bezkosztowa anulacja możliwa jest w terminie najpóźniej na 14 dni do daty planowanego przyjazdu Gościa. 3. W przypadku pobytów planowanych w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, bezkosztowa anulacja możliwa jest w terminie najpóźniej na miesiąc do daty planowanego przyjazdu Gościa. 4. Jeśli rezygnacja nastąpi wcześniej niż na 72 godziny do czasu planowanego przybycia Hotel pobiera opłatę w wysokości 10% całkowitego kosztu rezerwacji. 5. W przypadku braku powiadomienia Hotelu lub powiadomienia później niż 72 godziny do planowanego przybycia Hotel pobiera opłatę w wysokości 100% kosztu pierwszej doby pobytu.
спрятать
Политика касательно детей:
Дети в возрасте до 5. лет пребывают в Отеле бесплатно. Бесплатно можно также зак...
читать больше
Дети в возрасте до 5. лет пребывают в Отеле бесплатно. Бесплатно можно также заказать детскую кроватку в номер. Для детей от 5. до 14. лет действует скидка, в зависимости от предложения. Дети от 15. лет считаются взрослыми. Указывая количетво человек во время бронирования, пожалуйста, учтите всех взрослых и возраст детей.
спрятать
Политика касательно животных:
Gość ma możliwość, za dodatkową opłatą w kwocie 80 zł za dobę, do zamieszkiwania...
читать больше
Gość ma możliwość, za dodatkową opłatą w kwocie 80 zł za dobę, do zamieszkiwania w pokoju hotelowym ze zwierzęciem o wadze nieprzekraczającej 20 kg,  z wyjątkiem zwierząt agresywnych mogących stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego  a w szczególności psów następujących ras: rottweiler, pitt buli terier, bulterier, japanase Tomas, Dogo Argentino, fila brazilliero, staffordshire buli terier, amerykański staffordshire terier lub zwierząt jadowitych. W dniu przyjazdu do Hotelu podczas czynności zameldowania Gość zobowiązany jest do okazania pracownikowi Hotelu aktualnej książeczki szczepień zwierząt, które mają pozostać z nim na terenie Hotelu. Gość ponosi odpowiedzialność za zwierzęta wprowadzone do Hotelu, jak również za szkody przez nie wyrządzone, a w szczególności za szkody w postaci zniszczeń lub zabrudzeń wyposażenia Hotelu. Ze względów bezpieczeństwa zwierzęta mogą poruszać się po częściach wspólnych Hotelu, tj. np. po holu, na korytarzach i na terenie wokół Hotelu, wyłącznie z użyciem smyczy. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania zwierząt w hotelowych restauracjach, barach, strefie Wellness BUKOVINA, Termach BUKOVINA oraz w centrum konferencyjnym w Hotelu.
спрятать
Доступные способы оплаты
Visa MasterCard
BUKOVINA Club
график Технологические перерывы

Дамы и господа, в интересах наших гостей, мы хотели бы сообщить вам, что в связи с запланированным технологическим прорывом,

18-22 ноября 2019 года курорт Буковина будет закрыт.

График закрытия индивидуальных бассейнов:

30.09 - 04.10 - Пещера на Поронце

07.10 - 11.10 - Cepersko Płań

14.10 - 18.10 - Детская зона

21.10 - 25.10 - Голубая долина

25.11 - 29.11 - Булготник

18-22.11.2019 - весь объект закрыт

Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте