<<<<<<< HEAD

Miłośnicy Nocy Basenów - łączcie się!

  • 29 kwiecień 2014

Noc Basenów w Terma BUKOVINA powraca w nowym wydaniu! Już 3 maja odbędzie się kolejna impreza z tego cyklu, której motywem przewodnim będą… lata 80-te.

Noc Basenów to cykliczna impreza, który odbywa się w bukowiańskim kompleksie w soboty. Nie inaczej będzie tym razem - w sobotę 3 maja Terma BUKOVINA po raz kolejny zamieni się w największy wodny parkiet w kraju!
 

Motywem przewodnim imprezy będą lata 80-te. Królować będą muzyczne hity z tego okresu, a zaśpiewa je dla Państwa na żywo Ola Pieczara - uczestniczka I i III. edycji popularnego show muzycznego – „The Voice of Poland”. Za konsoletą ponownie stanie niezrównany DJ Big Freak, który sprawi, że przeniesiecie się na prywatkę, jakiej nie przeżył nikt…
 

Mamy też dla Was małą zabawę: wystylizujcie się w klimacie lat 80-tych i weźcie udział w zabawie na najlepsze przebranie - do wygrania podwójne zaproszenia do Terma BUKOVINA!
 

Serdecznie zapraszamy 3 maja do bukowiańskiego kompleksu termalnego na Noc Basenów w stylu lat 80-tych – zaczynamy jak zwykle o 22:00 i bawimy się do 00:30. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie obiektu oraz online.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij