<<<<<<< HEAD

Spraw Mamie wyjątkowy prezent w BUKOVINIE

  • 23 maj 2014

26 maja to dzień, w którym każdy z nas chce podarować swojej mamie wyjątkowy prezent. BUKOVINA Terma Hotel SPA przygotował propozycje, które będą doskonałym upominkiem. SPA oferuje luksusowe zabiegi, a Termy zapraszają na termalny relaks.

SPA BUKOVINA dla wszystkich Mam przygotowało na ich święto wyjątkowe propozycje. Do wyboru jest aromatyczny, relaksacyjny masaż całego ciała lub peeling (kawowy lub solno-algowy) połączony z luksusową pielęgnacją twarzy Babor Spa.

Co więcej z oferty, będzie można skorzystać nie tylko w poniedziałek, 26 maja, ale także w poprzedzający weekend (24-25 maja). Takie chwile relaksu to idealny prezent dla Mam, które często nie mają czasu, by odpowiednio o siebie zadbać.

Z kolei Termy BUKOVINA, czyli największy kompleks basenów termalnych w Polsce proponują, by Mamie podarować wyjątkowy voucher. Zawiera on ponad 2 godziny pobytu na Termach, gdzie można korzystać ze wszystkich atrakcji, czyli 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych wypełnionych naturalnie gorącą wodą termalną, której temperatura dochodzi do 38 stopni C, hydromasaży czy jacuzzi.

Dodatkowo wszystkie mamy otrzymują nielimitowany wstęp do strefy saun, w której znajduje się aż 12 różnych kabin, aromatyczny, relaksacyjny masaż całego ciała oraz możliwość skorzystania z tężni, która również znajduje się na terenie kompleksu.

Chwile spędzone w wodzie termalnej, o specyficznej mineralizacji, unikalnym składzie mikroelementów i pierwiastków przyniosą odprężenie oraz ukojenie, nie tylko dla ciała, ale także umysłu. Voucher, który ważny jest do końca czerwca kosztuje 200 zł i można go nabyć na stronie kompleksu lub w recepcji Term.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij