<<<<<<< HEAD

Termy BUKOVINA zapraszają na niezapomniany Dzień Dziecka!

  • 31 maj 2014

W Dniu Dziecka, każdy rodzic pragnie spełnić największe marzenie swoich pociech. BUKOVINA Terma Hotel SPA stwarza ku temu idealne możliwości, przygotowując specjalną, pełną niespodzianek ofertę dla najmłodszych gości Term.
 

Z okazji Dnia Dziecka Termy BUKOVINA przygotowały moc atrakcji dla najmłodszych wielbicieli wodnego szaleństwa. Dla każdego dziecka poniżej 16. roku życia, wejście na Termy BUKOVINA kosztuje w tym dniu jedynie złotówkę za 2,5h!
 

Termy BUKOVINA to największy kompleks z wodą termalną w Polsce. Na dzieci czeka aż 20 basenów, 150 metrów zjeżdżalni oraz brodziki. Do dyspozycji dzieci są baseny zewnętrzne i wewnętrzne, w których temperatura wody sięga nawet 38 stopni. Pozwala to na zażywanie kąpieli niezależnie od pogody. Nasi najmłodsi goście mogą korzystać także z hydromasaży, ale również, co sprawia zawsze najwięcej radości i dostarcza niezapomnianych emocji - z licznych zjeżdżali znajdujących się na terenie basenu.
 

Dzień Dziecka w Termach BUKOVINA to połączenie wspaniałej zabawy w wodzie, które kocha każde dziecko oraz lecznicze działanie wody termalnej. Kąpiel korzystnie wpływa na stan całego organizmu i relaksuje. BUKOVINA dodatkowo poszerzyła swoją ofertę z okazji Dnia Dziecka, zapewniając dodatkowe atrakcje, m.in. aqua areobic dla najmłodszych. Młodzi sportowcy będą mogli również spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej pod okiem strażaków. Co ważne, dla każdego malucha - nie zabranie także słodkości, jogurtów i soczków.
 

W czasie, kiedy dzieci będą korzystały z atrakcji Termy BUKOVINA, zachęcamy rodziców do relaksu w saunach na terenie obiektu. A wybór jest ogromny - od tradycyjnych fińskich do tych działających na podczerwień, czy saun parowych - w kompleksie znajduje się aż 12 różnych kabin.

Co więcej, specjalnie na ten dzień Szef Kuchni - Sylwester Lis - przygotował dla najmłodszych specjalne menu. Wszyscy goście będą mogli spróbować zdrowych jagnięcych burgerów oraz znakomitych deserów w Cafe BUKOVINA. Niewątpliwie, 1 czerwca w Termach BUKOVINA będzie bardzo aktywny dla wszystkich rodziców i ich dzieci.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij