<<<<<<< HEAD

Karaibski Sylwester w Termach BUKOVINA

  • 31 grudzień 2014

W tą jedyną noc w roku - sylwestrową - Termy BUKOVINA, czyli najgorętsze miejsce w Tatrach, staną się jeszcze bardziej upalne! A to wszystko za sprawą niesamowitych atrakcji, jakie największy kompleks basenów termalnych w Polsce przygotował na 31 grudnia. Dzięki egzotycznym dekoracjom, gorącym muzycznym rytmom i szalonej, beztroskiej zabawie - każdy w tę noc będzie się mógł poczuć jak na rajskich Karaibach.

Jak co roku Termy BUKOVINA w sylwestrową noc postanowiły zaskoczyć swoich gości. Tym razem 31 grudnia kompleks basenów termalnych zamieni się w egzotyczne Wysypy Karaibskie. Będą więc palmy, piaszczysta plaża, upalne słońce, kwiatowe girlandy na szyję, bębniarze, gorąca samba i tańce latino.

Na świętujących Sylwestra w Termach BUKOVINA czeka też wiele konkursów oraz zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Wszyscy chętni będą mieli także szanse poćwiczyć wodną sambę lub spróbować swoich sił w wyścigu na tratwach, czy z dmuchanymi palmami. Nie zabraknie też toastu i wyjątkowego pokazu fajerwerków o północy - sztuczne ognie na tle monumentalnych Tatr oglądane z perspektywy gorących, zewnętrznych basenów to naprawdę niezapomniane przeżycie.

Każdy gość będzie mógł zrobić zdjęcie, które będzie niezapomnianą pamiątką na całe życie. Na wszystkich czeka "welcome drink" w postaci ponczu, do wyboru dwa różne zestawy gorących posiłków, deser oraz kieliszek szampana o północy. Termy BUKOVINA przygotowały również opcję VIP: gość dodatkowo otrzyma dostęp do szafki VIP, ręcznik, szlafrok i wodę mineralną. Szalona zabawa będzie trwała od 22:00 do 1:30 w nocy.

Bilety na egzotycznego Sylwestra w Termach BUKOVINA można nabyć w kasach Term lub na stronie http://www.termabukowina.pl/. Cena biletu dla osoby dorosłej to 160 zł, dzieci do 13 lat - 110 zł, bilet VIP to koszt 195 zł. Impreza w godzinach od: 22.00 do 01.30. Wejście od godziny 21.30.

Program Sylwestrowy:

22:00-1:30
• Niezapomniane show latino
• Nauka wodnego tańca
• Konkursy i zawody
• Wyścigi na tratwie i z dmuchanymi palmami
• Konkurs drużynowego sylwestrowego tańca lationo
• Występ wokalny
• Pokaz noworoczny
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij