<<<<<<< HEAD

Zanurz się w zabawie w Termach BUKOVINA

  • 10 luty 2015

Już w najbliższy piątek, a następnie we wtorek (13.02 oraz 17.02) w Termach BUKOVINA znów będzie można usłyszeć przeboje znanych, podhalańskich zespołów. Nocną kąpiel w basenach termalnych podgrzeją również żarty w najlepszym góralskim wydaniu. Program dwóch najbliższych edycji popularnych Nocy Basenów PO GÓRALSKU wypełniają koncerty zespołów InoRos oraz Siwy Dym. Towarzyszyć im będą występy kabaretu Truteń. 

3 lutego dla gości Term BUKOVINA zagra folkowo-rockowa grupa InoRos. Zespół znany z programu telewizyjnego Must Be The Music ma na swoim koncie takie przeboje, jak Kiedyś obiecałaś, Kolejne dni, czy nagrany z Liberem utwór Czyste szaleństwo, który bawił Polaków w czasie Euro 2012. Każdy ich koncert to energetyczne wydarzenie, w którym żywe, inspirowane folklorem podhalańskim piosenki, przeplatają się z refleksyjnymi melodiami, czerpiącymi z różnych motywów etnicznych. Z kolei 17 lutego, w Termach BUKOVINA będzie można posłuchać zespołu Siwy Dym. Znakiem rozpoznawczym tej grupy są folkowe brzmienia wzbogacone elementami nowoczesnych gatunków muzycznych, które zawsze porywają do doskonałej zabawy.

Dopełnieniem koncertów będzie występ grupy kabaretowej Truteń. Góralskie poczucie humoru oraz umiejętność ostrego i odważnego komentowania rzeczywistości obyczajowo-politycznej sprawia, że każdy ich występ przyciąga rzesze widzów.

Noce Basenów PO GÓRALSKU to możliwość spędzenia wyjątkowego czasu w Termach BUKOVINA. Nocnym kąpielom w wodach termalnych towarzyszy prawdziwa, podhalańska muzyka, okraszona dodatkowo góralskim dowcipem. To doskonały sposób na wypoczynek i świetną zabawę w jednym.

Termy Bukovina to największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych. Rozbudowana infrastruktura basenów, w otoczeniu urzekającej tatrzańskiej przyrody to miejsce,
w którym można doskonale odpocząć, zregenerować się, a także przyjemnie spędzić wolny czas. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom woda termalna Bukovina ma dobroczynny wpływ na samopoczucie i zdrowie.

Termy BUKOVINA, Noc Basenów PO GÓRALSKU, 13 i 17 lutego, godz. 22.00-00.30.

Bilety w cenie 50 zł (obejmuje wejście basen oraz koncert) do nabycia w kasie Termy Bukovina lub online na stronie www.termabukowina.pl

Organizator: BUKOVINA Terma Hotel Spa. Najgorętsze miejsce w Tatrach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij