<<<<<<< HEAD

Rodzinka.pl w Termach BUKOVINA

  • 26 marzec 2015

26.02. br. (czwartek) BUKOVINA Terma Hotel SPA miał przyjemność gościć ekipę jednego z najpopularniejszych polskich seriali – Rodzinki.pl. 

Znana z TVP2 rodzina Boskich spędziła w naszym kompleksie relaksujący i radosny czas. Aktorzy podczas kręcenia scen do nowego sezonu bawili się i wypoczywali w wodach termalnych basenów Term BUKOVINA, łącząc przyjemne – relaks - z pożytecznym – pracą. W przygodzie na planie zdjęciowym w BUKOVINA Terma Hotel SPA, razem z aktorami wzięli udział statyści, wyłonieni spośród zgłoszeń nadesłanych poprzez fanpage na Facebooku (www.facebook.pl/BUKOVINATermaHotelSPA). Tym samym mieli oni szansę na wspólną, całodzienną zabawę w Termach BUKOVINA, w towarzystwie ekipy serialu.


Zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy śledzą losy Boskich, do oglądania odcinka ze scenami nakręconymi w Termach BUKOVINA już w piątek, 27.03. o godz. 21:05 w TVP2.

BUKOVINA Terma Hotel SPA. Najgorętsze miejsce w Tatrach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij