<<<<<<< HEAD

Najlepszy hotel oraz najlepsze baseny termalne znajdują się na Podhalu w Bukowinie Tatrzańskiej

  • 04 maj 2015

Wraz z początkiem wiosny zostały przyznane prestiżowe wyróżnienia w najbardziej rozpoznawalnym w Polsce konkursie branży SPA & Wellness – 9. edycji plebiscytu SPA PRESTIGE AWARDS. Kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA okazał się bezkonkurencyjny – zwyciężył w dwóch kategoriach

BUKOVINA Terma Hotel SPA została laureatem pierwszego miejsca w kategoriach Najlepszy hotel SPA & Wellness w Polsce oraz Najlepsze baseny termalne i Aquaparki w Polsce.

Cieszymy się, że przyznając BUKOVINA Terma Hotel SPA najwyższe nagrody SPA PRESTIGE AWARDS, doceniono oferowaną przez nas najwyższą jakość obsługi. Podwójne zwycięstwo w tak prestiżowym konkursie traktujemy jako wyraz uznania dla naszej pasji i miłości do bogactwa naturalnego Bukowiny Tatrzańskiej. Nieustannie staramy się promować region i dobroczynne właściwości miejscowych wód termalnych podkreśla Edward Kuchta, Członek Zarządu Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciela BUKOVINA Terma Hotel SPA.

To właśnie w wyniku tych starań powstały Termy BUKOVINA, które składają się z dwudziestu basenów o różnej wielkości, ulokowanych w kompleksie BUKOVINA Terma Hotel SPA. Obok basenów wchodzących w skład Term BUKOVINA wyjątkowym walorem bukowiańskiego kompleksu jest luksusowy hotel, oferujące różnorodne terapie pielęgnacyjne i wellness wykonywane w szesnastu gabinetach SPA BUKOVINA, słynąca z doskonałej kuchni restauracja Morskie Oko oraz regionalna karczma Zbójecki Łygotnik.

BUKOVINA Terma Hotel SPA. Najgorętsze miejsce w Tatrach.  

Harmonogram Przerw technologicznych

Szanowni Państwo, w trosce o naszych Gości pragniemy poinformować, iż w związku z planowaną przerwą technologiczną,

w dniach 18-22.11.2019 kompleks BUKOVINA Resort będzie nieczynny.

Harmonogram zamknięcia poszczególnych basenów:

              30.09 – 04.10 – Jaskinia nad Porońcem

07.10 – 11.10 – Cepersko Płań

   14.10 – 18.10 – Strefa Dziecięca

     21.10 – 25.10 – Niebiesko Dolina

25.11 – 29.11 – Bulgotnik

18-22.11.2019 – zamknięty cały obiekt

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij