<<<<<<< HEAD

Sesja projektu „RE-START. Mapa rozwiązań dla Polski” w BUKOVINA Terma Hotel SPA

  • 09 kwiecień 2015

W dniach 10-12 kwietnia w BUKOVINA Terma Hotel SPA spotkają się eksperci - liderzy biznesu, administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Będą oni dyskutować nad obywatelską wizją rozwoju Polski. To wydarzenie rozpocznie tegoroczną edycję projektu realizowanego przez ośrodek dialogu i analiz THINKTANK, zatytułowany RE-START.

 

Kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA po raz kolejny został gospodarzem eksperckiej debaty towarzyszącej projektowi społecznemu polskiego ośrodka dialogu i analiz THINKTANK. Debaty odbywające się w Bukowinie Tatrzańskiej należą do najważniejszych sesji intelektualnych w Polsce. Celem spotkań organizowanych przez THINKTANK w Bukowinie Tatrzańskiej jest stymulowanie dyskusji dotyczących przyszłości krajowej gospodarki oraz systemu instytucji publicznych i obywatelskich. 

Projekt „RE-START. Mapa rozwiązań dla Polski” - zakłada opracowanie listy inicjatyw i dobrych praktyk, które mają stać się inspiracją dla wszystkich interesariuszy społeczeństwa obywatelskiego. Organizatorzy zaprosili do udziału w projekcie ponad siedemdziesięciu ekspertów, liderów biznesu i administracji, reprezentantów organizacji społecznych. Będą oni dyskutować nad stworzeniem obywatelskiej wizji rozwoju Polski. Koordynatorzy projektu za cel stawiają sobie wypracowanie strategii rozwoju, która określi nowe kierunki działania i pozwoli zdynamizować rozwój polskiej gospodarki. 

W trakcie pierwszej debaty (RE-DEFINICJE) w 2012 roku przedstawiciele elit intelektualnych i społecznych podjęli próbę zdefiniowania „Pokolenia wielkiej zmiany”, które miało istotny wpływ na Polskę po 1989 roku. Debata stanowiła wstęp do dyskusji nad zmianami zachodzącymi w Polsce na przestrzeni ostatnich dwudziestu pięciu lat, jak również obecności Polski w Unii Europejskiej. W 2013 roku w BUKOVINA Terma Hotel SPA odbyła się kolejna sesja dyskusyjna (RE-WIZJE) poświęcona zmianom, które mogą nastąpić w Polsce w ciągu najbliższych dziesięciu lat. To właśnie analizy przeprowadzone w trakcie tej debaty staną się punktem wyjścia do tegorocznej sesji będącej częścią projektu RE-START.

Efektem tegorocznej trzydniowej sesji dyskusyjnej z udziałem ekspertów w BUKOVINA Terma Hotel SPA będzie rozbudowany raport, który THINKTANK przedstawi mediom, środowiskom politycznym oraz organizacjom społecznym.

___________________________________________________________________________                                         

BUKOVINA Terma Hotel SPA to miejsce stworzone z myślą o osobach, które szukają wytchnienia w otoczeniu dziewiczej, tatrzańskiej natury. Dla osób pragnących przyjemnie spędzić czas, chcących odpocząć i zaczerpnąć sił tkwiących w wyjątkowej, bogatej w minerały, dobroczynnej wodzie Term BUKOVINA. To miejsce, które łączy największy w Polsce zespół basenów termalnych z komfortowym hotelem, restauracjami, centrum SPA, salami bankietowo-konferencyjnymi i wieloma innymi atrakcjami i udogodnieniami. To miejsce, w którym profesjonalna, troskliwa i dyskretna obsługa pragnie wyprzedzać oczekiwania najbardziej wymagających Gości.                                                  

THINKTANK to ośrodek dialogu i analiz, którego misją jest inspirowanie polskich decydentów do szerszego, wielowymiarowego spojrzenia na rzeczywistość oraz budowanie  połączeń pomiędzy sferami, które zazwyczaj się nie przenikają: publiczna i prywatna, teoria i praktyka, wiedza i intuicja. THINKTANK działa od 2009 r. jako przedsiębiorstwo społeczne. Wydaje publikacje, tworzy multimedia, prowadzi badania, organizuje wydarzenia, zarządza własną bazą wiedzy. Wszystkie przedsięwzięcia realizuje w formule programów strategicznych i projektów partnerskich. Wydaje także kwartalnik THINKTANK poświęcony efektywnemu zarządzaniu, przywództwu i politykom publicznym. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij