<<<<<<< HEAD

BUKOVINA Terma Hotel Spa wspiera Tatrzański Park Narodowy

  • 14 sierpień 2015

Kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa został oficjalnym partnerem Tatrzańskiego Parku Narodowego. Współpraca ma na celu połączenie wysiłków na rzecz ochrony tatrzańskiego dziedzictwa przyrodniczego oraz wzmocnienie działań służących podkreślaniu znaczenia i wartości górskiej natury.

To pierwsza tego typu inicjatywa realizowana wspólnie przez BUKOVINA Terma Hotel Spa i zespół TPN. Położony na granicy Tatrzańskiego Parku kompleks objął swoim mecenatem kampanię edukacyjno-informacyjną, której bohaterem jest, najsilniej kojarzony z tym regionem jego naturalny mieszkaniec – niedźwiedź brunatny. To właśnie władca gór i jego potrzeby będą pod szczególną opieką BUKOVINA Terma Hotel Spa. Kampania prowadzona pod hasłem Nauczymy Was Szacunku służy przedstawieniu prawdziwego gospodarza Tatr i zwróceniu uwagi na jego dziką naturę.

Doskonale rozumiemy jak ogromne znaczenie ma rozważne i konsekwentne podejście do ochrony przyrody – wspieranie trwałości fauny i flory oraz opieka nad jej skarbami. Mamy ogromny szacunek do natury i czujemy się za nią odpowiedzialni. Skarbem BUKOVINA Terma Hotel Spa jest woda termalna, którą mieszkańcy Podhala chcą dzielić się z innymi. Tak narodził się nasz wspólny pomysł na stworzenie kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa. Jego ideą jest unikalna forma regeneracji, relaksu i wypoczynku w całkowitej zgodzie z naturą – podkreśla Edward Kuchta, prezes Fundacji BUKOVINA.

Potencjał kompleksu pozwoli dotrzeć z przekazem kampanii do znaczącej liczby turystów aktywnie spędzających czas w górach. Przyroda Tatrzańskiego Parku Narodowego w swojej urokliwej, ale jednocześnie dzikiej postaci jest na wyciągnięcie ręki – także w Bukowinie Tatrzańskiej. Z tego właśnie powodu uświadamianie jej nieoswojonego, surowego charakteru ma znaczenie również tutaj, u podnóża Tatr. Respektowanie promowanych w kampanii postaw i zachowań jest podstawą w odpowiedzialnym kontakcie z naturą. Wysiłki służące zwiększaniu tej świadomości – podejmowane przez Tatrzański Park Narodowy i BUKOVINA Terma Hotel Spa – przyczynią się do lepszego zrozumienia zasad bezpiecznego korzystania z uroków tatrzańskiej przyrody.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij