<<<<<<< HEAD

BUKOVINA Lang Team Maraton MTB

  • 11 czerwiec 2016

BUKOVINA Resort zaprasza do udziału w BUKOVINA Lang Team Maraton MTB. Już 11 czerwca Bukowina Tatrzańska zamieni się w arenę zmagań rowerowych, w których wystartować może każdy.

Wszystkich pasjonatów dwóch kółek zachęcamy do wielkiej, sportowej rywalizacji w malowniczej scenerii Tatrzańskiej Parku Narodowego. BUKOVINA Lang Team Maraton MTB to cykl wyścigów zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Uczestnicy startują w różnych kategoriach wiekowych, na trasach o różnej długości i różnym stopniu trudności.

Trzy główne wyścigi odbędą się na trasie Mini – 24 km, Medio – 45 km oraz Grand Fondo – 66 km. Dodatkowo, zapraszamy do udziału w wyjątkowej Paradzie Rodzinnej, czyli przejeździe na trasie wokół BUKOVINA Resort o długości 7 km. Każdy zawodnik na dystansie Mini, Medio i Grand Fondo otrzyma numer startowy z chipem, a załoga sędziowska będzie dbała o profesjonalny pomiar czasu na pokonywanym dystansie. Parada jest natomiast organizowana na zasadzie przejazdu rekreacyjnego.

Zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej i BUKOVINA Resort. To będzie wyjątkowe, rowerowe wydarzenie. Zachęcamy do udziału w wyścigach oraz do kibicowania zawodnikom na trasach rywalizacji. Zapewniamy ogrom pozytywnych wrażeń i sportowych emocji.

 

Aby wziąć udział w wyścigu należy zarejestrować się na stronie:

www.rejestracja.langteam.com.pl

Udział w Paradzie Rodzinnej nie wymaga rejestracji. Aby wziąć w niej udział wystarczy mieć rower oraz kask. Wypożyczalnia rowerów znajduje się w Hotelu BUKOVINA – zachęcamy do rezerwacji w recepcji obiektu.

 

Zarezerwuj pobyt w Hotelu BUKOVINA i ciesz się wyjątkowym komfortem udziału w BUKOVINA Lang Team Maraton MTB

zarezerwuj pobyt

Prarada Rodzinna:

Etap Medio:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij