<<<<<<< HEAD

BUKOVINA Resort słodkim partnerem Festiwalu Opole 2016

  • 12 czerwiec 2016

W tym roku zmagania artystów podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej osłodził partner imprezy BUKOVINA Resort. 

Cukiernicy z hotelu BUKOVINA przygotowali wyśmienite torty. Pierwszy został zaprezentowany podczas koncertu z okazji 120-lecia piosenki filmowej, drugi natomiast pojawił się na scenie podczas SuperPremier i SuperJedynek. Ci, którzy nie mogli posmakować tortu, mieli szansę wygrać w konkursie sms-owym weekendowy pobyt dla dwóch osób w BUKOVINA Resort.

Przez cztery dni trwania festiwalu w Opolu mogliśmy obejrzeć występy ponad 100 polskich artystów. Festiwal rozpoczął koncert piosenek filmowych pt. „Ta noc do innych jest niepodobna”, a o 23.00 zaczął się drugi festiwalowy koncert – Debiuty, w którym 11 artystów walczyło o nagrodę im. Anny Jantar. Sobota to SuperPremiery i SuperJedynki. W tym roku premierowe piosenki zgłosiło 187 wykonawców. Usłyszeliśmy 11 artystów, których wyłoniła komisja konkursowa. Trzeci dzień festiwalu (5 czerwca, godz. 20.30) rozpoczął się widowiskiem muzycznym w wykonaniu Waldemara Malickiego i artystów Filharmonii, a następnie odbył się koncert Grand Prix Publiczności – ZŁOTE OPOLE 2016. Podczas którego usłyszeliśmy  21 piosenek wybranych w plebiscycie widzów.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij