<<<<<<< HEAD

Kibicuj i mieszkaj z kolarzami podczas 76. Tour de Pologne w BUKOVINA Resort.

  • 09 sierpień 2019

Najlepsi zawodnicy z całego świata, tysiące kibiców przy trasie, rywalizacja na stromych podjazdach, wielkie sportowe emocje  i niezapomniana atmosfera – to esencja największego w Polsce wyścigu kolarskiego.

9  sierpnia 2019 w Bukowinie Tatrzańskiej, odbędzie się 7. Królewski Etap Tour de Pologne, który wyłoni zwycięzcę całego wyścigu. Kolarze pokonają najpierw dwie duże rundy po 58 km, a na koniec mniejszą rundę o długości 33 kilometrów wraz ze stromymi podjazdami: 2 razy pod kultową Ścianę BUKOVINA w Gliczarowie Górnym oraz 3 razy pod Ścianę HARNAŚ we wsi Rzepiska A to wszystko wydarzy się w niezwykłej scenerii, z rozległą panoramą Tatr na horyzoncie.

Tego samego dnia, na tej samej trasie, tuż przed startem profesjonalistów, z wymagającym odcinkiem wyścigu zmierzą się uczestnicy Tour de Pologne Amatorów.

Zapraszamy ambitnych kolarzy do wzięcia udziału w amatorskiej części zmagań, a wszystkich miłośników kolarstwa do kibicowania w BUKOVINA Resort! Zwłaszcza, że dodatkowa atrakcją będzie impreza plenerowa pod Termy BUKOVINA i Hotel BUKOVINA, kończąca 76 Tour De Pologne.

Bądź w centrum kolarskich prestiżowych zawodów,  mieszkaj z kolarzami w jednym obiekcie. Zapraszamy do rezerwacji pobytu pakietowego https://www.hotelbukovina.pl/oferta-online/wakacje-na-szczycie-kolarskich-emocji-76-tour-de-pologne-all-153865

 

Harmonogram Przerw technologicznych

Szanowni Państwo, w trosce o naszych Gości pragniemy poinformować, iż w związku z planowaną przerwą technologiczną,

w dniach 18-22.11.2019 Termy BUKOVINA i Hotel BUKOVINA będą nieczynne.

Harmonogram zamknięcia poszczególnych basenów:

   14.10 – 18.10 – Niebieska Dolina

     21.10 – 25.10 –  Strefa Dziecięca

25.11 – 29.11 – Bulgotnik

18-22.11.2019 – zamknięty cały obiekt

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij