<<<<<<< HEAD

Ferie 2012 w BUKOVINA Terma Hotel Spa

  • 19 styczeń 2012

Chcesz połączyć rodzinny wypoczynek z białym szaleństwem? Bukovina Terma Hotel Spa przygotował dla swoich Gości specjalną ofertę na ferie zimowe 2012. W ramach pakietu skorzystać można nie tylko z atrakcji hotelowych i basenów termalnych, ale także z darmowych skipassów na pobliskie stoki narciarskie.

W ramach oferty „BUKOVINA Terma Hotel Spa & Ski”, przygotowanej specjalnie na ferie 2012, Goście otrzymają dostęp do licznych atrakcji bukowiańskiego kompleksu, a także skipassy na jazdę na nartach. To wszytko na jednej karcie hotelowej. Dodatkowo Klientom zapewniony zostaje transport na stoki narciarskie, m.in. do Stacji Narciarskiej Rusiń-ski oraz Stacji Narciarskiej Wierch Olczański. Wszystkie trasy, z których korzystać można w ramach pakietu są oświetlone, ratrakowane i sztucznie dośnieżane. Do dyspozycji Gości w hotelu Bukovina znajduje się także wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi skorzystać mogą także z pomocy profesjonalnej kadry instruktorskiej.

 Oferta na ferie zimowe zainteresować powinna nie tylko mieszkańców północnych regionów kraju, ale także turystów z centralnej i południowej Polski. A to za sprawą otwarcia nowego połączenia lotniczego z Gdańska i Warszawy do Popradu. BUKOVINA Terma Hotel Spa zapewnia swoim Gościom nieodpłatny transport z lotniska Porad-Tatry do położonej w odległości zaledwie ok. 50 km Bukowiny Tatrzańskiej. Istnieje także możliwość wynajęcia samochodu na czas pobytu.

Nowa oferta „Bukovina Terma Hotel Spa & Ski” umożliwi turystom komfortowe i swobodne korzystanie z uroków zimowego szaleństwa. Narciarze i snowboardziści uniknąć mogą konieczności oczekiwania w kolejkach przed wyciągiem, gdyż dodatkowe skipassy można zakupić w hotelu. Oferta jest aktualna do  31 marca 2012. 

Harmonogram Przerw technologicznych

Szanowni Państwo, w trosce o naszych Gości pragniemy poinformować, iż w związku z planowaną przerwą technologiczną,

w dniach 18-22.11.2019 kompleks BUKOVINA Resort będzie nieczynny.

Harmonogram zamknięcia poszczególnych basenów:

              30.09 – 04.10 – Jaskinia nad Porońcem

07.10 – 11.10 – Cepersko Płań

   14.10 – 18.10 – Strefa Dziecięca

     21.10 – 25.10 – Niebiesko Dolina

25.11 – 29.11 – Bulgotnik

18-22.11.2019 – zamknięty cały obiekt

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij