<<<<<<< HEAD

Alleluja i... na motor, czyli Bukovina Moto Tour

  • 23 styczeń 2012

Nietypowy sposób pielgrzymowania znaleźli dwaj motocyklowi pasjonaci: dziennikarz Adrian Gładecki i jego towarzysz Stanisław Para. Zamierzają oni przemierzyć aż 10 tysięcy kilometrów na motorach, aby odwiedzić święte miejsca, takie jak Fatima (Portugalia), Santiago de Compostela (Hiszpania), Lourdes (Francja) i Mariazell (Austria).  

Już w maju 2012 wystartuje Bukovina Moto Tour – pielgrzymka motorowa do najważniejszych w Europie miejsc świętych. Motocykliści zamierzają wyruszyć spod kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa, który to jest sponsorem wyprawy. Dziennie będą pokonywać ponad 300 kilometrów, między innymi przez Dolomity, Pireneje, Sierra Nevada, Góry Kantabryjskie oraz Alpy. Udadzą się do Villach w Austrii, następnie do Cortina d’Ampezzo, zobaczą też Cannes, Andorę, Barcelonę i Alicante. Pojadą także na Gibraltar, skąd wyruszą do Fatimy, Santiago de Compostela, Lourdes, Grenoble i Chamonix. W ich planie znajdują się ponadto takie miejscowości, jak Aosta we Włoszech, Lugano, St. Moritz, Bolzano i Insbruck. Podróż zakończy się w Bukowinie Tatrzańskiej. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij