<<<<<<< HEAD

Terma BUKOVINA zaprasza na… śniadanie

  • 02 kwiecień 2012

BUKOVINA Terma Hotel Spa zaprasza na “Śniadanie na powitanie”. To specjalna oferta skierowana zarówno do grup zorganizowanych, jak i gości indywidualnych. Wszyscy odwiedzający baseny termalne od poniedziałku do piątku przed godz. 10.00 otrzymają poczęstunek w formie śniadania. 

Terma BUKOVINA zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty śniadaniowej. Wszystkie osoby, które odwiedzą bukowiańskie baseny termalne przed godziną 10.00, za symboliczną złotówkę zostaną ugoszczone poczęstunkiem w formie śniadania. Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem długich weekendów oraz przerw świątecznych. W przypadku grup zorganizowanych konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie przybycia.

Goście Termy BUKOVINA mają do wyboru trzy warianty menu. Wśród kulinarnych propozycji można oczywiście odnaleźć dania typowe dla kuchni Podhala.

- Wszyscy z doświadczenia wiemy, że poranne wyjazdy często uniemożliwiają nam zjedzenie zdrowego śniadania. A przecież zachowaniu dobrej kondycji sprzyja nie tylko sport, ale także odpowiednie odżywianie – mówi Piotr Kuchta, Prezes Zarządu Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego. 

Oferta obowiązuje od 2 kwietnia do 30 czerwca 2012.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij