<<<<<<< HEAD

Terma Bukovina zadba o swoich

  • 23 kwiecień 2012

Mieszkasz w powiecie tatrzańskim lub nowotarskim? Za godzinę korzystania z bukowiańskich basenów termalnych zapłacisz mniej. W trosce o dobrą formę lokalnych miłośników kąpieli Terma Bukovina przygotowała atrakcyjne rabaty.

Jeśli mieszkasz na terenie powiatu tatrzańskiego lub nowotarskiego to nowa promocja Term Bukovina skierowana jest właśnie do Ciebie. Za godzinę korzystania z basenów termalnych zapłacisz teraz jedynie 18 zł.

Bukowiańskie termy są znanym w całym regionie centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowy i rehabilitacyjnym. Mieści się tu 20 basenów termalnych, a także zjeżdżalnie oraz pływalnie przystosowane do potrzeb dzieci.  Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 30-36°C, co umożliwia kąpiele przez cały rok. Każdy, od najmłodszego do najstarszego gościa, znajdzie tu więc coś dla siebie. 

Woda termalna pozyskiwana z odwiertu w Bukowinie Tatrzańskiej ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i urodę. Ze względu na specyficzną mineralizację, unikalny skład mikroelementów i pierwiastków jest doskonałym środkiem leczniczym i rehabilitacyjnym. Wykazuje dobroczynne działanie m.in. dla skóry, układu oddechowego, krążenia, narządów ruchu, a także pomaga zlikwidować stres.

Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2012, można z niej korzystać od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem świąt i tzw. długich weekendów. Promocja nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi BUKOVINA Terma Hotel Spa. Termy BUKOVINA otwarte są od poniedziałku do niedzieli w godz.: 9.00-22.00. 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij