<<<<<<< HEAD

Majówkowa Noc Saun

  • 04 maj 2012

Zapowiada się wyjątkowy sobotni wieczór w BUKOVINA Terma Hotel Spa. Już jutro, 5 maja 2012 roku o godz. 22:00 rozpocznie się Majówkowa Noc Saun. Ta wyjątkowa edycja, cieszącej się dużą popularności cyklicznej imprezy, odbędzie się tradycyjnie w Bukovina Club SPA&Wellness. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekają dodatkowo specjalne upominki.

Już jutro, 5 maja od godz. 22:00 w ekskluzywnej strefie Bukovina Club SPA&Wellness rozpocznie się wyjątkowa Majówkowa Noc Saun. Dla uczestników przygotowane zostały wyjątkowe zabiegi: oczyszczająca i odżywiająca ciało kuracja algami morskimi, a także aromatyczny rytuał aromatów banana, mięty i orzechów. Seans lodowo-miętowy oczyści górne drogi oddechowe, a zabieg na ciało z gorącej czekolady pobudzi zmysły i nawilży skórę. Po cieplnej kąpieli, na gości czekać będzie chłodzący poczęstunek w formie mrożonej kawy, zielonej herbaty oraz owoców. Dla uczestników tej wyjątkowej Majówkowej Nocy Saun przygotowane także zostały niespodzianki w postaci upominków. A wszystko to w wyjątkowym otoczeniu Bukovina Club SPA&Welness.

- Noc saun cieszy się rosnącą popularnością wśród naszych klientek – mówi Krzysztof Kramarz Dyrektor Marketingu i PR Bukovina Terma Hotel Spa - Z okazji weekendu majowego przygotowaliśmy specjalną edycję tego wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że wszyscy, którzy wybiorą się na Nocy Saun wrócą do pracy jeszcze bardziej wypoczęci, pełni energii i w lepszym nastroju.

Cena biletów na to wyjątkowe wydarzenie wynosi jedynie 100 zł.
Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: (18) 20 200 77.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij