<<<<<<< HEAD

Dołącz do Bukovina Club i poczuj się wyjąkowo!

  • 10 maj 2012

Chcesz poczuć się wyjątkowo? Dołącz do Bukovina Club. Z myślą o najbardziej wymagających gościach hotel Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej przygotował elitarny Bukovina Club. Klubowicze skorzystać będą mogli z licznych przywilejów, które sprawią, że pobyt w Tarach stanie się niezapomniany.

Do Bukovina Club dołączyć mogą wszyscy goście, którzy zarezerwują pokoje Bukovina Club lub apartamenty znajdujące się na czwartym, najbardziej luksusowym piętrze hotelu Bukovina. Osoby te będą mogły skorzystać z wielu udogodnień, dzięki którym pobyt w BUKOVINA Terma Hotel Spa należał będzie do wyjątkowych.

Chcemy, aby członkowie Bukovina Club już od momentu przekroczenia progu naszego hotelu poczuli się wyróżnieni – mówi Adam Mazurkiewicz, Dyrektor hotelu Bukovina. – Dlatego też w pokoju czekał będzie na nich powitalny drink, a codziennie specjalne poczęstunki.

W ramach pakietu goście otrzymają także dodatkowy, trzeci posiłek w hotelowej restauracji Morskie Oko. Do dyspozycji klientów oddany zostanie Bukovina Club Bar z pięknym widokiem na Tatrzański Park Narodowy, w którym kosztować będą mogli bezpłatnych napojów i drinków ze specjalnie przygotowanej dla nich karty menu. 

Oferta zainteresować powinna również osoby, którym zależy na kameralnej atmosferze i pełnym relaksu odpoczynku. Członkowie Bukovina Club skorzystać będą bowiem mogli z masażu w luksusowym centrum Spa. Ponadto otrzymają oni nieograniczony dostęp do Bukovina Club Spa & Wellness – elitarnej, zamkniętej strefy basenów i saun. 

Goście mogą liczyć na wyjątkową obsługę personelu hotelowego. Do ich dyspozycji będzie prywatna recepcja, dzięki której w łatwy sposób dokonają: szybkiej rejestracji, rezerwacji stolika w restauracji, miejsca w pociągu czy samolocie, zakupu biletu do teatru itp. Przez 24 godziny na dobę nad ich wygodą i zadowoleniem czuwał będzie także Specjalista ds. Kluczowych Klientów. Podwyższony standard wiąże się także ze specjalnym serwisem w pokoju. Codziennie świeżo zasłane łóżko, błękitna satynowa pościel, haftowane poduszki – oto zapowiedź luksusu, jaki zapewnia swoim gościom hotel Bukovina.
Ponadto członkowie Bukovina Club otrzymają karty uprawniające ich do 10% rabatu na usługi gastronomiczne oraz zabiegi Spa. Dla gości przewidziano także możliwość nieodpłatnego przedłużenia doby hotelowej.

Rezerwacji można dokonać na stronie: www.bukovina.pl, telefonicznie (pod numerem: +48 18 20 25 400) oraz na profilu Bukovina Terma Hotel Spa na serwisie Facebook.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij