<<<<<<< HEAD

Spa Bukovina – wSPAniałym SPA 2012

  • 22 maj 2012

Spa Bukovina zwyciężyło w VII edycji prestiżowego konkursu wSPAniałe SPA 2012. W plebiscycie od 7 lat wyłaniane są najlepsze ośrodki odnowy biologicznej w Polsce. Organizatorem jest Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia „Estetyka”.

Wyniki konkursu ogłoszono podczas Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA i Wellness ESTETYKA NATURA 2012, które odbyło się w ubiegły weekend w Warszawie. W tegorocznej, siódmej już edycji plebiscytu wSPAniałe SPA, w kategorii „SPA w plenerze” bezkonkurencyjny okazał się kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Nasze centrum Spa&Wellness wykorzystuje kosmetyki renomowanych marek oraz lecznicze właściwości, wydobywanych z głębi Tatr, wód geotermalnych. Jury plebiscytu doceniło także profesjonalne podejście kadry ośrodka oraz bogatą ofertę proponowanych zabiegów.

Misją organizatora konkursu, Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia „Estetyka” jest promowanie zdrowego stylu życia. W plebiscycie wSPAniałe SPA co roku wybierane są obiekty najlepiej wpisujące się w misję Centrum. Specjaliści  z CKiPZ „Estetyka” oceniają każdy z obiektów podczas trzydniowych pobytów, testując wybrane zabiegi na ciało, twarz, włosy, dłonie i stopy oraz jakość posiłków. Pod uwagę brano nie tylko oferowane usługi, ale również kompetencje personelu, wyposażenie obiektów, funkcjonalność i estetykę pomieszczeń oraz programy dietetyczne.

Dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij