<<<<<<< HEAD

Strefa Kibica w Termach Bukovina

  • 08 czerwiec 2012

Terma Bukovina jest gotowa na Euro 2012. Dzięki powstaniu specjalnej Strefy Kibica amatorzy futbolu śledzić mogą sportowe zmagania nie rezygnując z rodzinnych wyjazdów. Terma Bukovina zadbała bowiem, by podczas nadchodzących Mistrzostw każdy, niezależnie od tego czy interesuje się piłką, czy nie, znalazł rozrywkę odpowiednią dla siebie.

Na fanów futbolu, którzy chcą spędzić czas z rodziną, kibicując jednocześnie swoim piłkarskim idolom, czeka miła niespodzianka – na rodzinne kibicowanie zaprasza ich Strefa Kibica w Termach Bukovina. W trakcie Euro 2012 na terenie basenów termalnych każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

Kibice obejrzą wszystkie mecze w komfortowych warunkach. Zarówno na hali basenowej, jak i przed Termą oraz w Hotelu Bukovina (w Active Barze oraz Bukovina Club Barze) ustawione zostaną ekrany, na których każdy fan futbolu będzie mógł podziwiać swoich ulubieńców w akcji. Dzieci mogą w czasie Euro rozgrywać własne mecze, a to dzięki dmuchanym piłkom, które na czas Mistrzostw pojawią się w strefie dla najmłodszych. Na szczególną ofertę mogą też liczyć panie korzystające z zabiegów SPA. Z myślą o nich przygotowany został pakiet zabiegów w atrakcyjnych, rabatowych cenach.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Do każdego biletu całodniowego dołączony zostanie piłkarski gadżet.

Termy Bukovina zapewnią piłkarskie emocje i relaks w gronie najbliższych przez cały czas trwania Mistrzostw Europy. Zmagania najlepszych drużyn Starego Kontynentu rozpoczną się 8 czerwca, a zakończą 1 lipca.
 

Kibicuj razem z nami! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij