<<<<<<< HEAD

Piłka z Juventusem, relaks z Bukoviną

  • 25 czerwiec 2012

Juventus Turyn wyszkoli piłkarskie talenty nad Wisłą. W trakcie 6 turnusów obozów piłkarskich w podkrakowskich Myślenicach młodzi adepci futbolu będą uczestniczyć w treningach prowadzonych przez doświadczonych trenerów szkółki piłkarskiej „Starej Damy”. Pod okiem najlepszych fachowców następcy Bońka zgłębią tajniki piłkarskiego rzemiosła. Po wyczerpujących treningach odpoczywać będą w nowoczesnym kompleksie BUKOVINA Terma Hotel Spa w sercu Tatr.

JSS Summer Camp 2012 rozpocznie się 1 lipca w podkrakowskich Myślenicach. W ramach 6 tygodniowych turnusów obozów piłkarskich, organizowanych we współpracy z Juventusem Turyn, swoje umiejętności będą szlifować chłopcy w wieku 8-16 lat. Wszystko to pod bacznym okiem trenerów szkółki piłkarskiej Mistrza Włoch.

JSS Polska, przedstawiciel Juventus Soccer Schools w naszym kraju, zapewni młodym piłkarskim talentom dostęp do profesjonalnej kadry szkoleniowej, jednolity program nauczania i nowoczesne metody treningowe. Organizatorzy chcą ponadto zaszczepić w młodych Polakach odpowiednie podejście do uprawiania sportu, w tym dbałość o odpoczynek i odnowę biologiczną po wyczerpującym treningu.

Wypoczynek zapewni młodym sportowcom kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa, partner JSS Polska. Przyszli piłkarze spędzą na terenie kompleksu jeden dzień w trakcie każdego z turnusów. Po treningu młodzi piłkarze korzystać będą mogli z basenów Term Bukovina, będących częścią kompleksu. O zmęczeniu pozwolą im też zapomnieć także liczne atrakcje hotelu Bukovina.

Z oferty BUKOVINA Terma Hotel Spa mogą skorzystać nie tylko uczestnicy JSS Summer Camp, ale także ich rodzice.
– Rodzice, którzy na czas trwania obozu zameldują się w hotelu  Bukovina, mogą liczyć na promocyjne ceny noclegów – zapewnia Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – W zależności od preferencji rodzice mogą spędzić w naszym hotelu cały tydzień, kilka dni, bądź też przyjechać tylko na jeden dzień ze swoimi pociechami – dodaje.

Przyjazdy dzieci do Bukoviny planowane są w środę podczas każdego turnusu. Pierwsza edycja JSS Summer Camp trwać będzie od 1 lipca do 11 sierpnia 2012.

BUKOVINA Terma Hotel Spa jest partnerem JSS Polska.

Więcej informacji o JSS Polska: www.jsspolska.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij