<<<<<<< HEAD

Wakacje z gwiazdami w BUKOVINA Terma Hotel Spa

  • 05 lipiec 2012

Zwiedzanie Podhala, odpoczynek w bukowiańskich basenach termalnych oraz warsztaty prowadzone przez polskie gwiazdy – to wszystko czekało na uczestników wyjątkowych wakacji w BUKOVINA Terma Hotel Spa. Organizacja wyjazdów dla najbardziej potrzebujących była częścią akcji społecznej związanej z wydaniem kalendarza „Dżentelmeni 2012”. Opiekunami grupy byli dziennikarz Olivier Janiak oraz aktorka Magdalena Popławska.

Przez tydzień (od 23 do 30 czerwca) na Podhalu gościli podopieczni fundacji Magdaleny Prokopowicz Rak’n’Roll. Podczas nietypowych wakacji mieli oni szansę poznać m.in. Bukowinę Tatrzańską i jej okolice, wziąć udział w warsztatach dziennikarskich oraz artystycznych, a także wypocząć i zapomnieć o codziennych problemach. Grupa prawie 30 osób, dzieci i dorosłych, korzystało również z licznych atrakcji hotelu Bukoviny oraz bukowiańskiego zespołu basenów termalnych.

BUKOVINA Terma Hotel Spa jest jednym z partnerów inicjatywy kalendarz „Dżentelmeni 2012”. W tym roku w ramach akcji, oprócz pomocy materialnej, osoby najbardziej potrzebujące mogły również wziąć udział w wyjazdach wakacyjnych nad morze, czyli do gminy Rewal lub w góry, do BUKOVINA Terma Hotel Spa.  

- BUKOVINA Terma Hotel Spa to wyjątkowe miejsce, gdzie można wypocząć, nacieszyć się widokiem pięknego górskiego krajobrazu i pooddychać świeżym powietrzem. Chcieliśmy, aby uczestnicy wyjazdu zapomnieli o codziennych trudnościach. Dzięki pomocy dyrekcji i życzliwości pracowników kompleksu to się udało – mówi Oliwier Janiak, producent wydawnictw kalendarza „Dżentelmeni 2012” i płyty „Muzyka z serca”. Z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży tych wydawnictw sfinansowane zostały wyjazdy-niespodzianki.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij