<<<<<<< HEAD

Bilet do Term Bukovina teraz kupisz on-line

  • 10 lipiec 2012

Od dziś bilety do bukowiańskich Term można kupić w Internecie. Na stronie www.termabukowina.pl jest już dostępny łatwy w obsłudze wirtualny system zakupu biletów. Dzięki niemu wszyscy nasi gościem zaoszczędzą czas i będą mogli bez przeszkód cieszyć się mocą wodnych atrakcji.

Aby kupić bilet, wystarczy odwiedzić stronę www.termabukowina.pl, wybrać ilość i typ wejściówek oraz wydrukować pliki, które otrzymamy na naszą skrzynkę e-mail. Płatności dokonać można za pomocą karty lub przelewem. Wejściówki można więc nabyć bez wychodzenia z domu. Z wydrukowanym biletem należy zgłosić się do recepcji Term Bukovina, aby wymienić je na paski magnetyczne. Wprowadzony system wirtualnego zakupu biletów jest prosty i intuicyjny, dzięki czemu z łatwością korzystać mogą z niego nawet mniej doświadczeni internauci.

Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i bez zbędnych formalności można dokonać zakupu biletów.  To szczególnie ważne w okresie wakacji, ferii, czy tzw. długich weekendów, gdy nasz kompleks basenów odwiedza wiele gości. 

Wprowadzenie kasy biletowej on-line pozwoli usprawnić sprzedaż biletów na terenie obiektu, a wszystkim gościom odwiedzającym baseny cieszyć się łatwym dostępem do atrakcji, w jakie obfituje Terma Bukovina.

KUP BILET już teraz i ciesz się mocą wodnych atrakcji!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij