<<<<<<< HEAD

Bukowina Tatrzańska gotowa na Tour de Pologne Amatorów

  • 11 lipiec 2012

Zbliża się start wyścigu Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. Zmagania miłośników kolarstwa rozpoczną się przy kompleksie BUKOVINA Terma Hotel Spa już w najbliższą niedzielę (15 lipca), a na starcie nie zabraknie znanych osobistości świata kultury, polityki i sportu. Już teraz każdy z uczestników może wraz z nimi szlifować formę na trasie wyścigu. W hotelu oraz basenach termalnych obiektu BUKOVINA zawodnicy mogą z kolei liczyć na odpowiedni wypoczynek i menu ułożone z myślą o sportowej rywalizacji.

Kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa towarzyszy zmaganiom miłośników kolarstwa od pierwszej edycji Tour de Pologne Amatorów. W tym roku zawodnicy, którzy nie wchodzą w skład zawodowego peletonu, sprawdzą swoje siły w Bukowinie Tatrzańskiej już po raz trzeci. 15 lipca amatorski peleton wyruszy spod kompleksu BUKOVINA, przy którym zlokalizowano także metę wyścigu.

Do udziału w kolarskich zmaganiach przygotowują się znane osobistości świata sportu, kultury i polityki – m.in. Iwona Guzowska i aktorzy wspierający Fundację „A kogo. Uczestnicy niedzielnej rywalizacji mogą już dziś trenować wraz z nimi na trasie wyścigu.

Każdy kto postanowi szlifować formę w Bukowinie Tatrzańskiej może ponadto liczyć na profesjonalne wsparcie pracowników kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa. Zawodnicy mogą skorzystać w naszych punktach gastronomicznych ze specjalnego menu, które uwzględnia potrzeby sportowców. Oferujemy też naszą pomoc w zakresie odnowy biologicznej. W trakcie wyczerpujących przygotowań baseny i sauny kompleksu BUKOVINA zapewnią kolarzom odpowiedni wypoczynek, dzięki czemu odzyskają siły przed kolejnymi treningami.

Wyścig amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej rozpocznie się 15 lipca br. o godz. 10.00. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane jeszcze w przeddzień i w dniu zawodów w BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Więcje o wyścigu Tour de Pologne Amatorów: www.tourdepologneamatorow.pl
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij