<<<<<<< HEAD

BUKOVINA i RMF FM rozdali nagrody

  • 18 lipiec 2012

BUKOVINA Terma Hotel Spa i RMF FM po raz kolejny wspólnie rozdali nagrody. Samochód Renault Twingo trafił do osoby, która zaproponowała najbardziej oryginalny i ciekawy… tekst pozdrowień. Oficjalne wręczenie nagrody w konkursie „Pozdrowienia z gór” miało miejsce w ubiegłą niedzielę (15 lipca) na mecie odcinka Tour de Pologne w Bukowinie Tatrzańskiej.
 

„Bliżej nieba już być nie można. Pozdrwienia z Kasprowego Wierchu” – takie pozdrowienia przesłała suchaczom stacji RMF FM pani Dorota z Chełma. To ona została zwycięzczynią konkuru organizowanego wspólnie przez BUKOVINA Terma Hotel Spa, kompleks wypoczynkowy położony w samym sercu Tatr, oraz radio RMF FM.

Aby wziąć udział w konkursie należało odwiedzić baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej, zdobyć kupon konkursowy i zaproponować oryginalny tekst pozdrowień z pobytu w górach. W każdą sobotę między 21 maja a 9 czerwca słuchacze stacji RMF FM, którzy wzięli udział w konkursie mogli wygrać vochery weekendowe dla dwóch osób na pobyt w hotelu Bukovina. W Wielkim Finale, który odbył się 9 czerwca na antenie stacji, spotkało się dwóch słuchaczy. Refleksem i wiedzą na temat Tatr wkazała się się pani Dorota z Chełma. To do niej trafi główna nagroda – samochód Renault Twingo.  


Oficjalne przekazanie nagrody miało miejsce w ubiegłą niedzielę na mecie królewskiego etapu Tour de Pologne.

Zwyciężczyni konkursu gratulujemy!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij