<<<<<<< HEAD

Metamorfozy w stylu BUKOVINA Terma Hotel Spa

  • 18 październik 2012

Zapraszamy na Galę Zdrowia, Stylu i Urody 2012. Spotkanie odbędzie się w 22 października w Operze Krakowskiej. BUKOVINA Terma Hotel Spa jest partnerem imprezy. Poddaj się metamorfozie i zadbaj o swoje piękno.

Już w najbliższy poniedziałek (22 października) zapraszamy do Krakowa na prawdziwe święto piękna. W ramach Gali Zdrowia, Stylu i Urody goście będą podziwiać na żywo show medycyny estetycznej, fryzur i wizażu.  Imprezę uświetni koncert Grzegorza Turnaua oraz kulinarne opowieści, prowadzącego wieczór, Roberta Makłowicza. Dla miłośników motoryzacji przygotowano pokaz samochodów, a dla odkrywców nowych smaków degustacje wyśmienitych potraw, wina, czekolady i kawy. 

Spotkanie organizowane jest w ramach programu „Metamorfozy”. Organizatorem Gali i pomysłodawcą „Metamorfoz” jest Centrum Medycyny Estetycznej Consensus. BUKOVINA Terma Hotel Spa jest partnerem wydarzenia.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu zapraszamy do dołączenia do programu „Metamorfozy” i rejestracji na stronie: www.facebook/MetamorfozyCom.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij