<<<<<<< HEAD

Andrzejkowa Noc Basenów w Termie Bukovina

  • 19 listopad 2012

Serdecznie zapraszamy do spędzenia nocy andrzejkowej w Termie Bukovina. Będzie to wyjątkowy wieczór pełen hucznej zabawy i… magii.

W sobotę 1 grudnia zachęcamy do świętowania andrzejek w nietypowy sposób. Proponujemy zamienić gorący wosk na ciepłą wodę termalna, a wieczorowy strój na strój kąpielowy. W świat magii przeniesie gości Term Bukovina znany zarówno w Polsce jak i za granicą - iluzjonista Jędrzej Bukowski. O muzyczną ucztę na wodnym parkiecie zadbają najlepsi DJ-e.

A to wszystko już w Andrzejkową Noc Basenów z 1 na 2 grudnia 2012. Od godz. 22.00 do 1.00 do dyspozycji gości będą baseny wewnętrzne i zewnętrzne, a także strefa saun. Cały kompleks bukowiańskich basenów termalnych oświetlą lasery.

Bilety na Noc Basenów dostępne są w cenie 55 zł, natomiast wszyscy Andrzeje mogą wziąć udział w świętowaniu swoich imienin w Termie Bukovina za symboliczne 5 zł.
 

Zapraszamy! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij