<<<<<<< HEAD

Małopolska zaskakuje w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Zakopanem

  • 24 listopad 2012

"Małopolska. Zaskakuje." to hasło kampanii promującej region i jego atrakcje w okresie zimowym. W ramach akcji w trzech polskich miastach: Warszawie, Łodzi i Krakowie ustawiona zostanie mini-skocznia, na której każdy będzie mógł spóbować swoich sił jako profesjonany zawodnik. Na najlepszych skocznów czekają m.in. bilety do Termy Bukovina.

Relacje z konkursów skoków narciarskich przyciągają przed ekrany telewizorów miliony Polaków. Większość nie ma jednak okazji oglądać zawodów na żywo, ani tym bardziej skoczyć na nartach. Inaczej będzie tej zimy – mini-skocznia pojawi się w największych polskich miastach.

Jako pierwsze swoich sił na skoczni spróbują dzieci i młodzież w Warszawie, którzy będą skakać na nartach w ostatni weekend listopada (24-25 listopada, CH Złote Tarasy). Technikę skoków przybliżą im zawodowi trenerzy i skoczkowie narciarscy.  Skok pokazowy odda też Piotr Cyrwus – aktor znany m.in. z ról w filmie „Pan Tadeusz” i serialu „Klan”.

W ramach imprezy dwa razy dziennie będą się odbywać konkursy na najdłuższy skok. Na najlepszych czekają m.in. bilety na zawody Pucharu Świata w Zakopanem i bilety wstępu do Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

Warszawa to początek akcji "Małopolska. Zaskakuje", promującej zimowe atrakcje regionu. W kolejnych tygodniach mini-skocznia pojawi się w łódzkiej Manufakturze (1-2 grudnia) i na Rynku Głównym w Krakowie (8-9 grudnia), gdzie skoki oddadzą znane krakowskie osobistości. 15 grudnia mini-skocznia będzie z kolei towarzyszyć otwarciu sezonu narciarskiego na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem.

 

Organizatorzy: Wojewódźtwo Małopolskie we współpracy z Tatrzańskim Związkiem Narciarskim

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij