<<<<<<< HEAD

Sylwester z Gwiazdami w Bukovinie

  • 27 grudzień 2012

BUKOVINA Terma Hotel Spa zaprasza na… potrójne świętowanie nadejścia 2013 roku. Na gości kompleksu czekają aż trzy wyjątkowe imprezy: Sylwestrowa Noc Basenów, Bal Sylwestrowy z udziałem gwiazd w Hotelu Bukovina oraz klubowa impreza w hotelowej dyskotece.

BUKOVINA Terma Hotel Spa to kompleks składający się z największego w Polsce zespołu basenów termalnych, czterogwiazdkowego hotelu i centrum Spa. Dlatego też goście, którzy odwiedzą Bukowinę Tatrzańską w sylwestrową noc będą mieć do wyboru nie jedną, ale trzy zupełnie różnie imprezy.


Terma Bukovina zaprasza na Sylwestrową Noc Basenów. Zespół basenów termalnych zmieni się w wodny klub muzyczny. Na powitanie gości serwowane będą drinki, o oprawę muzyczną zadbają znani DJ-e, niezwykłą atrakcją imprezy będzie także pokaz laserów. W tę wyjątkową noc korzystać będzie można z basenów zewnętrznych, wewnętrznych, a także z aromatycznych seansów w saunach. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych gościach, którzy przez cały wieczór będą bawić się pod okiem ratowników i animatorów w strefie dziecięcej.

Bilet wstępu na Sylwestrową Noc Basenów:
160 zł od osoby, 150 zł dla gościa hotelowego, 100 zł – dzieci do lat 13.
 

W tym samym czasie na terenie przylegającego do Term hotelu Bukovina trwać będzie Bal Sylwestrowy z udziałem znanych artystów i sportowców. To doskonała okazja, aby przywitać 2013 rok w doskonałym towarzystwie. Wieczór uświetnią między innymi gwiazdy filmu „Lejdis” oraz serialu „Czas honoru”. Na gości balu czeka wyśmienita kuchnia regionu Podhala i szampańska zabawa do białego rana.

Bilety wstępu na wyjątkowy Bal Sylwestrowy: 600 zł za osobę, 500 zł dla gościa hotelowego, 150 zł - dzieci do lat 14.


Ci, którzy zamierzają świętować w nieco innym stylu mogą wybrać dyskotekę w hotelu Bukovina. Goście będą mogli powitać nadejście Nowego Roku w rytmach największych muzycznych przebojów. O północy rozpocznie się pokaz sztucznych ogni, który podziwiać będą mogli wszyscy, którzy spędzą sylwestrowy wieczór w Bukowinie Tatrzańskiej.

Na wszystkich gości czekać będzie także muzyczna rozgrzewka przez zabawą sylwestrową. 30 grudnia w hotelu Bukovina odbędzie się koncert Olka Klepacza, lidera Formacja Nieżywych Schabuff, promujący jego solową płytę. 

W BUKOVINA Terma Hotel Spa atrakcji nie zabraknie przez cały okres świąteczny i noworoczny. Będzie to wyjątkowo rodzinny czas: na gości kompleksu czekają m.in. rodzinne konkursy i zabawy, wspólne czytanie bajek ze znanymi artystami, a także poranne treningi z gwiazdami sportu.

Trzy imprezy, trzy różne sposoby świętowania, trzy razy więcej atrakcji - jedno wyjątkowe miejsce: BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Rezerwacja: Hotel Bukovina tel. +48 18 20 25 400, Terma Bukovina tel. +48 18 20 20 070.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij