<<<<<<< HEAD

Kalendarz Dżentelmeni 2013

  • 29 listopad 2012

BUKOVINA Terma Hotel Spa po raz kolejny wspiera wydawnictwo "Kalendarz Dżentelmeni". Najnowsza edycja kalendarza oraz płyta z muzyką na rok 2013 trafią do sprzedaży już 5 grudnia. Polecamy. 

Od sześciu lat „tworzymy coś z niczego” - takie sformułowanie mogłoby obrazić bohaterów tego charytatywnego wydawnictwa. Tak się nie stanie. Z pewnością. Są wielcy. Nie tylko w swoim aktorskim fachu, ale i w swoim człowieczeństwie… wielkie są też efekty ich zaangażowania w projekt. Najpierw promocyjne, później finansowe.

Oto dowody z kilku ostatnich edycji:

•     cały nakład 6 kolejnych edycji kalendarza wyprzedany w kilka dni,
•     za każdym razem platynowe i złote płyty – ewenement na muzycznym rynku wydawniczym
•     blisko 4 miliony złotych zarobione na sześciu dotychczasowych edycjach
•     kilkadziesiąt tysięcy par butów kupionych dzieciakom przez PCK
•    ponad milion złotych przeznaczone na Centrum Profilaktyki Nowotworów w Warszawie
•     blisko setka wybitnych polskich aktorów, muzyków, osobowości wzięło dotąd udział w projekcie
•     efekty kampanii PR przy projekcie można by wycenić w milionach złotych
•     za 4 edycję kalendarza otrzymaliśmy nagrodę Newsweek Polska i tytuł Gwiazda Dobroczynności
•     150 dzieci wypoczywało na niezapomnianych wakacjach w Rewalu i 50 podopiecznych fundacji Rak and Roll w Bukovina Termy Hotel Spa w tym roku

MUZYKA

Tegoroczna edycja na 2013 rok to powrót do korzeni projektu - tylko i aż 12 bohaterów męskich i wreszcie śpiewających samodzielnie, bez wsparcia i asysty wokalistów. Genialne utwory takich gigantów polskiej muzyki jak: Grechuta, Zaucha, 2 +1, Mec, Osiecka, Młynarski w delikatnych i subtelnych aranżacjach Michała Przytuły.


ZDJĘCIA

Zdjęcia do Kalendarza na rok 2013 zrealizowane zostały przez Jacka Porembę, podczas specjalnie zaaranżowanych dedykowanych temu projektowi sesji i we współpracy z ekipą zawodowców, stylistów, charakteryzatorów filmowych. Znakomity fotografik, genialny portrecista wydobył z bohaterów głębię, charakter i różnorodność osobowości poszczególnych Dżentelmenów. Cały koncept fotograficzny opiera się na czarno-białych zdjęciach w lekkiej stylizacji odzieżowej na lata 70.

Fani wydawnictwa w kalendarzyku w płycie dostaną dodatkowo drugą wersję kolorową, zwariowaną i przerysowaną w kierunku pełnego szaleństwa lat 70. Bokobrody, wąsy wzorzyste koszule, żaboty i inne elementy typowe dla tego okresu dominować będą w stylizacji i w wyrazie zdjęć. Istne szaleństwo, w którym zawodowi aktorzy mieli szansę się wykazać. Odnaleźli się znakomicie, co zobaczymy na licznych materiałach filmowych do znalezienia na stronach internetowych partnerów, a także Facebook’u oraz kanale na YouTubie projektu.

Kalendarz naścienny z płytą będzie do nabycia jak zawsze w drogeriach Rossmann i sklepach CCC.
Płyta z dwoma rodzajami kalendarzyka w Empikach, sklepach Media Markt, i sklepach Saturn a także na stacjach Orlen w całej Polsce.


Premiera już 5 grudnia 2012!

Muzykę będzie można usłyszeć w Radio Zet i Chilli Zet, a przeczytać o projekcie w Gali i nie tylko...
BUKOVINA Terma Hotel Spa jest partnerem akcji.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij