<<<<<<< HEAD

Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską

  • 12 grudzień 2012

Zadbać o zdrowe i piękne ciało oraz zmienić swoje przyzwyczajenia – czy tak brzmi Twoje noworoczne postanowienie? Warto zacząć je realizować już teraz, przekonuje Ewa Chodakowska – miłośniczka aktywnego trybu życia. Tydzień Metamorfozy, który rozpocznie się 16 grudnia w BUKOVINA Terma Hotel Spa, to doskonała okazja, aby ćwiczyć pod okiem znanej trenerki gwiazd i przeżyć prawdziwą przemianę.

Aqua aerobik, zajęcia fitness, shock trening, nordic walking – to tylko niektóre z sportowych atrakcji, jakich spróbują uczestniczki Tygodnia Metamorfozy w BUKOVINA Terma Hotel Spa. Treningi odbędą się pod czujnym okiem Ewy Chodakowskiej – trenerki personalnej polskich gwiazd i autorki innowacyjnego programu ćwiczeń, dzięki którym można nie tylko zmienić i wymodelować ciało, ale także… poprawić sobie humor i poczuć się lepiej we własnej skórze.  Przez tydzień (od 16 do 22 grudnia ) w Bukowinie Tatrzańskiej będzie więc można oderwać się od przedświątecznej gorączki oraz zadbać o własne zdrowie i samopoczucie.

Górskie powietrze, malownicze krajobrazy ośnieżonych Tatr, spokój i kameralna atmosfera kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa… wszystko to sprawia, że Bukowina Tatrzańska to miejsce sprzyjające metamorfozie.

Uczestniczki wyjazdu czeka ciężka praca, ale także relaks i wypoczynek – obowiązkowe punkty każdego treningu. W wolnych chwilach do dyspozycji gości będzie cały zespół basenów termalnych, hydromasaże, grota solna, a także 8 rodzajów saun: m.in. rzymska, fińska, góralska, kwiatowa, na podczerwień, a także niespotykana w Polsce sauna śródziemnomorska. Każda osoba, która zdecyduje się podjąć wyzwanie i wziąć udział w Metamorfozie będzie mogła skorzystać także z porady dietetyka. Po wysiłku warto również skorzystać z odprężających zabiegów w centrum Spa Bukovina. Doskonałym uzupełnieniem treningu będzie masaż odświeżająco-regenerujący, który przyniesie ulgę wszystkim mięśniom.

Sport i relaks to połączenie, które zapewni maksymalny i trwały efekt naszej metamorfozy.

Tydzień trenigu z Ewą Chodakowską kosztuje 700 zł (bez noclegu) od osoby, jeden dzień (trening 2 x w ciagu dnia) 150 zł od osoby.

Fot. www.ewachodakowska.pl
Więcej informacji o Tygodniu Metamorfozy na sewisie facebook.com

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij