<<<<<<< HEAD

Występ finalistki "Mam Talent" uświetni Sylwestrową Noc Basenów

  • 13 grudzień 2012

Zapraszamy na Sylwestrową Noc Basenów. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Filipowska, finalistka tegorocznej edycji programu „Mam Talent”.

Zapraszamy na szampańską zabawę w Termie Bukovina. Sylwestrowa Noc Basenów to wyjątkowa okazja, aby powitać nadejście 2013 roku w otoczeniu ośnieżonych tatrzańskich szczytów. W ten magiczny wieczór Terma Bukovina zmieni się w największy wodny klub muzyczny w Polsce. Przez całą noc do dyspozycji gości będą baseny wewnętrzne i zewnętrzne. Mogą Państwo także za dodatkową opłatą skorzystać z naszej strefy saun.


Gwiazdą wieczoru będzie Anna Filipowska, finalistka tegorocznej edycji programu „Mam Talent”, która wykona zapierający dech w piersiach artystyczny taniec w powietrzu na jedwabnej szarfie oraz zjawiskowy pokaz „waterbowl” – tańca w kuli wodnej.

Cały kompleks basenów termalnych dodatkowo oświetli pokaz laserów. O najlepszą muzykę i zabawę na wodnym parkiecie zadbają DJ-e stacji radiowej RMF MAXXX. Sylwestrowe góralskie menu skomponuje natomiast Szef Kuchni BUKOVINA Terma Hotel Spa. O północy niebo nad Tatrami rozświetlą sztuczne ognie. 

Sylwestrowa Noc Basenów – 31 grudnia 2012 (godz. 22.00 – godz. 2.30)


Ceny biletów: 160 zł za osobę / 150 zł za osobę dla gości Hotelu Bukovina
 

Gwiazda wieczoru: Anna Filipowska – finalistka tegorocznej edycji programu „Mam Talent”


W programie: artystyczny taniec w powietrzu na jedwabnej szarfie oraz zjawiskowy pokaz „waterbowl” – tańca w kuli wodnej

Menu sylwestrowe w cenie biletu:
- Toast na przywitanie Nowego Roku
- Doskonałe pieczenie
- Wspaniałe wędliny
- Delikatne wędzone wyroby
- Najwyższej jakości mięsa i ryby
- Soczyste warzywa
- Wspaniałe sery regionalne
- Wystrzałowe dodatki koktajlowe
- Sałatka wiejska z bundzem
- Sałatka z grillowanym kurczakiem marynowanym w białym curry
- Sałatka meksykańska

Zapraszamy do wspólnej zabawy i powitania Nowego Roku, na jedynej tak gorącej Nocy Sylwestrowej na całym Podhalu.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij