<<<<<<< HEAD

BUKOVINA Term Hotel Spa sponsorem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem

  • 09 styczeń 2013

Przed nami wielkie sportowe święto. Od jutra do soboty (10-12 stycznia) w Zakopanem trwać będzie Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Impreza przyciąga nie tylko fanów narciarstwa, ale także mecenasów sportu. Kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa z Bukowiny Tatrzańskiej po raz trzeci znalazł się w gronie sponsorów imprezy.

Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem to jedno z największych sportowych wydarzeń rozgrywanych w Polsce. Po raz kolejny na Wielkiej Krokwi zmierzą się najlepsi skoczkowie. Nie zabraknie światowej czołówki m.in. Austriaka Gregora Schlierenzauera, Norwegów Andersa Bardala i Andersa Jacobsena. W Zakopanem oglądać będziemy także skoki Polaków – w tym Kamila Stocha i Macieja Kota, którzy udanie zaprezentowali się  w niedawno zakończonym Turnieju Czterech Skoczni.

Światowej sławy zawodnicy pojawią się na Podhalu już w czwartek. W piątek rozegrany zostanie drużynowy Konkurs Skoków Pucharu Świata. Natomiast zmagania indywidualne będziemy mogli podziwiać w sobotę. O godz. 16.00 rozpocznie się seria kwalifikacyjna, a godzinę później Konkurs Skoków Pucharu Świata.

Co roku konkurs w Zakopanem cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród miłośników narciarstwa i gromadzi zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami tysiące kibiców. Wydarzenie przyciąga także mecenasów sportu. W gronie sponsorów po raz trzeci znalazło się Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne, właściciel kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Chętnie wspieramy inicjatywy sportowe, a szczególnie te, które odbywają się w naszej okolicy – mówi Krzysztof Kramarz, Dyrektor Marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Puchar Świata to wydarzenie, które przyciąga na Podhale turystów z całego kraju, a także zza granicy, jest więc imprezą, która pozytywnie wpływa na rozwój całego regionu. Jak co roku trzymamy więc kciuki nie tylko za polskich skoczków, ale także za wszystkich organizatorów przedsięwzięcia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij