<<<<<<< HEAD

Bukovina Polo Snow Masters 2013

  • 04 luty 2013

Po raz szósty w polskich Tatrach, ale po raz pierwszy w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się międzynarodowy turniej w Polo na śniegu BUKOVINA POLO SNOW MASTERS 2013.

Po raz szósty w polskich Tatrach, ale po raz pierwszy w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się międzynarodowy turniej w Polo na śniegu BUKOVINA POLO SNOW MASTERS 2013.

Turniej będzie toczył się przez trzy dni (8-10 lutego 2013), ale jego kulminacją będzie niedzielny dzień finałowy – Goście będą oglądać zmagania zawodników na stadionie śniegowym przygotowanym u podnóża hotelu. Przez cały czas trwał będzie piknik na śniegu, Goście VIP korzystać będą z VIP POLO LOUNGE w specjalnie przygotowanej na tę okazję Sali Kongresowej, a po meczach Polo, dodatkowej adrenaliny dostarczą wszystkim wyścigi zaprzęgów góralskich – kumoterek, które odbędą się na pobliskim Rusińskim Wierchu.

W sobotę wieczorem sale klubowe Hotelu Bukovina gościć będą PLAYERS PARTY – tradycyjne przyjęcie dla Gości Turnieju, którzy mają okazję pobawić się razem z elitą europejskiego Polo. Podczas dyskotekowej zabawy organizatorzy przewidują dodatkowe atrakcje.

Naturalna jest również obecność i patronat przedstawicieli lokalnej społeczności - Puchary i nagrody ufundują Starosta Tatrzański Andrzej Gąsienica Makowski oraz Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska Stanisław Łukaszczyk.

Turniej będzie miał wyjątkowo międzynarodową oprawę. W czterech drużynach wystąpią gracze z Anglii, Czech, Francji, Stanów Zjednoczonych , Niemiec i oczywiście z Polski. Kapitanami drużyn (z braku czasu na treningi – nie grającymi) będą znane gwiazdy Show Biznesu, swój udział potwierdziły już między innymi panie Grażyna Szapolowska, Katarzyna Figura i Małgorzata Potocka, z pewnością nie zabraknie innych gwiazd.

Świat wielkiej polityki reprezentować bedą poseł Michał Szczerba - przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Jeździectwa i Hodowli Koni, oraz senator Aleksander Pociej. Organizatorzy liczą na niezawodną obecność parlamentarzystów z Podhala.

Polo na śniegu ...

...to najbardziej wyrafinowana forma Gry Królów. Od chwili rozegrania pierwszego turnieju w St. Moritz (Szwajcaria) przed 25 laty, kolejne zimowe kurorty podejmowały się organizacji podobnych imprez - w 2007 roku do St. Moritz, Kitzbuhel, Aspen, Megeve, Cortina d'Ampezzo i Bariloche dołączyły polskie Tatry, kiedy to pierwszy w Tatrach turniej polo na śniegu zorganizował w Zakopanem Paweł Olbrych, założyciel pierwszego klubu Polo, który kontynuował swoją przygodę z Zakopanem jeszcze w latach 2009 i 2010. W tym roku Polo Snow Masters znalazło nową lokalizację u stóp Tatr Wysokich, w Bukowinie Tatrzańskiej.


Program


Piątek
13.00 – 16.00 Gry treningowe
16.30 - 19.30 Wspólne narty
20.00-23.00 Konferencja Prasowa, Captains Cocktail (za osobnym zaproszeniem)

Sobota
10.00 - 12.30 Wspólne narty
13.00 – 15.00 Mecze półfinałowe
15.30 - 20.00 Termy i Spa
21.00 Players Party by Veuve Cliquot (za osobnymi zaproszeniami)

Niedziela
11.30 Mecz o Puchar Wójta Bukowiny Tatrzańskiej
12.45 Mecz o Puchar Starosty Powiatu Tatrzańskiego
14.00 Dekoracja
14.30 Wspólna wyprawa na Rusiński Wierch dla obejrzenia wyścigów kumoterek.
11.00 - 17.00 Piknik Polo


Organizator
Klub Buksza promuje polo, prowadząc szkołę jazdy i gry, organizując zawody i turnieje od 2002 roku. Paweł, Maciej i Marianna Olbrychowie, sami aktywnie grając w polo, organizują wydarzenia związane z Grą Królów na najwyższym poziomie. Liczna i wyrafinowana publiczność co roku kibicuje drużynom, graczom i ... koniom podczas tradycyjnych już letnich zawodów pod patronatem ambasadorów Argentyny (COPA ARGENTINA) i Indii (INDIA POLO CUP). BUKOVINA POLO SNOW MASTERS 2013 to po trzech odsłonach polo na śniegu w Zakopanem, organizowanych przez klub Buksza i rodzinę Olbrychów, czwarta i ... nowa przygoda z polo na śniegu w polskich Tatrach. Magazyn KOŃ POLSKI - to od 1967 roku wiodący periodyk hipiczny,który promuje wszelkie formy kultury hipicznej.


Drużyny i Partnerzy
BLUE JET – stroje niebieskie, partnerem drużyny jest BLUE JET Executive Jets - luksusowe samoloty czarterowe dla wymagających ludzi biznesu

BASTYLIA Champagne & Creperie – stroje pomarańczowe, partnerem drużyny jest warszawska restauracja BASTYLIA, współpracująca z marką doskonałego szampana Veuve Cliquot

VOLKSWAGEN AUTOREMO – stroje białe, partnerem drużyny jest wiodąca małopolska grupa dealerska AUTOREMO, oferująca m.in. auta marki VOLKSWAGEN - modele terenowe TOUAREG i AMAROK

CAPITAL PARK – stroje jasnoszare, partnerem drużyny jest wiodąca grupa kapitałowoinwestycyjna CAPITAL PARK

Partnerami wydarzenia są ponadto:
NESPRESSO - luksusowe ekspresy do kawy i marka kawy dla koneserów
BOFFI STUDIO - designerskie meble kuchenne i łazienkowe z Italii
HOUSE OF TUDOR - dom eksluzywnej miarowej mody męskiej
RUSIŃ-SKI - stacja narciarska w Bukowinie Tatrzańskiej

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij