<<<<<<< HEAD

Małopolska i Podhale promują się w Brukseli

  • 24 styczeń 2013

Czternasty już dobroczynny Bal Polski odbędzie się w sobotę (tj. 26 stycznia) w hotelu Steigenberger Grand Hotel Brusselsi. Spotkanie ma na celu promocję Polski w środowisku międzynarodowych elit polityki, kultury i biznesu. W tym roku wśród regionów, do odwiedzenia których szczególnie zachęcani będą goście balu znajdzie się Małopolska.

Organizatorami Balu Polskiego są Polska Organizacja Turystyczna w Brukseli oraz Ambasada RP w Belgii przy współpracy z Fundacją Teraz Polska. Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Pierwszej Damy RP. Swoją obecnością imprezę uświetni także gość honorowy - Księżna Alexandre de Belgique z belgijskiej rodziny królewskiej. Jak co roku uczestnikami balu będą też przedstawiciele najpiękniejszych miast i regionów naszego kraju. 
Choć w gronie gospodarzy balu znalazło się tym razem województwo zachodniopomorskie i miasta: Toruń, Zabrze i Warszawa, nie zabraknie również miejsca na promocję innych regionów  – komentuje Andrzej Czernek z Fundacji Teraz Polska. – W ramach loterii dobroczynnej prezentowane będą również obiekty z Małopolski: z Krakowa i Bukowiny Tatrzańskiej.
 
Tradycją balu jest loteria charytatywna, z której dochód przeznaczany jest na pomoc potrzebującym dzieciom. Biorący udział w balu mogą wygrać wyjazdy do najpiękniejszych zakątków Polski, a tym samym poznać uroki i atrakcje naszego kraju. W tym roku goście Balu Polskiego mają szansę na wylosowanie pobytu w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli na Podhalu: kompleksie BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej.
Jesteśmy zaszczyceni możliwością ufundowania nagrody –  mówi Krzysztof Kramarz dyrektor ds. Marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – To wyjątkowa okazja do przedstawienia walorów turystycznych całego regionu Podhala, a także budowania pozytywnego wizerunku Polski na arenie międzynarodowej.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij