<<<<<<< HEAD

Puchar Europy kobiet w slalomie: zwycięstwo Włoszki

  • 02 luty 2013

W piątkowych zawodach Pucharu Europy w slalomie kobiet, które odbyły się na Harendzie w Zakopanem, wygrała Włoszka Michela Azzola. Sponsorem zawodów była BUKOVINA Terma Hotel Spa.
 

Na podium był tłok: tuż za Włoszką uplasowała się Mona Loeseth  (Norwegia), a na najniższym stopniu podium stanęły aż trzy zawodniczki: Veronika Staber (Niemcy), Magdalena Fjaellstroem (Szwecja), oraz Sarah Pardeller (Włochy). Najlepsza z Polek – Magdalena Kłusak – zajęła ostatnie 34. Miejsce w finałowej serii (jako jedyna Polka zakwalifikowała się do drugiego przejazdu).

BUKOVINA Terma Hotel Spa wsparła kolejne sportowe przedsięwzięcie. Po konkursie skoków na Wielkiej Krokwi, BUKOVINA została sponsorem zawodów Pucharu Europy w slalomie kobiet. Rywalizacja alpejek wzbudziła duże zainteresowanie w Zakopanem, podobnie jak sama marka BUKOVINA.

Zawodniczki obiecywały, że na pewno odwiedzą nasz kompleks.
Nigdy nie byłam w BUKOVINIE, ale widziałam zdjęcia i słyszałam od polskich zawodniczek, że warunki są tam kapitalne. Jeśli tylko czas mi na to pozwoli, zrelaksuję się w BUKOVINA Terma Hotel Spa po ciężkim sezonie – przyznała z uśmiechem na twarzy triumfatorka zawodów, Michela Azzola.

Zdjęcia z imprezy można zobaczyć na proflu BUKOVINA Terma Hotel Spa na portalu facebook.com.

Harmonogram Przerw technologicznych

Szanowni Państwo, w trosce o naszych Gości pragniemy poinformować, iż w związku z planowaną przerwą technologiczną,

w dniach 18-22.11.2019 kompleks BUKOVINA Resort będzie nieczynny.

Harmonogram zamknięcia poszczególnych basenów:

              30.09 – 04.10 – Jaskinia nad Porońcem

07.10 – 11.10 – Cepersko Płań

   14.10 – 18.10 – Strefa Dziecięca

     21.10 – 25.10 – Niebiesko Dolina

25.11 – 29.11 – Bulgotnik

18-22.11.2019 – zamknięty cały obiekt

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij