<<<<<<< HEAD

„Piłka dla Dzieci” z Fundacją BUKOVINA

  • 04 luty 2013

Fundacja BUKOVINA wspiera inicjatywę „Piłka dla Dzieci” znaną również jako „Piłka dla Kuby”.

Magiczna Piłka Zdrowia Nicholasa Lambe pomaga wielu dzieciom. W ubiegłą sobotę w BUKOVINA Terma Hotel Spa podpisane zostały kolejne piłki, które zostaną przeazane potrzebującym.

Pomysłodawcą akcji jest Nicholas Lambe, 11 - letni piłkarz i kapitan KS Łomianki. Nicholas zaczął zbierać podpisy na piłkach futbolowych, chcąc pomóc swojemu koledze: choremu na raka Kubie. Na początku do akcji włączyli się piłkarze polskiej kadry – zaprosili drużynę Nicholasa na specjalny trening narodowej kadry. Piłkarze stale uczestniczą w wydarzeniach związanych z tą szczytną inicjatywą.

Do sportowców – na czele z Kubą Błaszczykowskim czy Robertem Lewandowskim – dołączyli znani aktorzy np. Magdalena Różdżka oraz dziennikarze Monika Zalewska i Kamil Durczok. Stale rozszerza się krąg osób i firm wspierających akcję.

W sobotę (2 lutego) w inicjatywę włączyła się również Fundacja BUKOVINA. W hotelu Bukovina nastąpiło uroczyste podpisanie piłek przez przedstawicieli Fundacji oraz jej Przyjaciół. W ubiegły weekend w Bukowinie Tatrzańskiej gościł także aktor Paweł Małaszyński, który także wsparł akcję i złożył swój autograf na piłce.


Piłki zostaną przekazane na rzecz potrzebującego chłopca z Bukowiny Tatrzańskiej oraz na rzecz zakupu protezy dla znanego komentatora piłkarskiego Przemysława Pełki, który oczekuje swego pierwszego syna – by mógł z nim grać w nogę. 

Przez tydzień w BUKOVINA Terma Hotel Spa wypoczywali też podopieczni i organizatorzy akcji „Piłka dla Dzieci”.

Więcej informacji na profilu akcji na portalu facebook.com.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij