<<<<<<< HEAD

Odkryj BUKOVINA Terma Hotel Spa w Wielkanoc

  • 21 marzec 2013

Dla osób, które pragną spędzić Wielkanoc w wyjątkowej atmosferze Tatr, BUKOVINA Terma Hotel Spa przygotowała specjalną ofertę.

Dla osób, które poszukują wytchnienia od przedświątecznego zgiełku i chcą zregenerować siły po długiej zimie, kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej przygotował specjalną ofertę pobytową.


W okresie przedświątecznym w Bukowinie Tatrzańskiej na turystów czekać będą wielkanocne atrakcje. Tradycyjnie już w Niedziele Palmową (24 marca) w bukowiańskim Domu Ludowym odbędzie się Przegląd Palm Wielkanocnych.


Wielkanoc w BUKOVINA Terma Hotel Spa to możliwość połączenia wypoczynku i tradycyjnego świętowania. Do dyspozycji gości będą wszystkie atrakcje kompleksu, a także nieograniczony dostęp do basenów i strefy saun Termy Bukovina. Wyjazd na Podhale to także okazja do aktywnego spędzenia czasu oraz zadbania o kondycję i odnowę biologiczną w Spa Bukovina. W Wielą Sobotę (30 marca) zapraszamy do BUKOVINY na warsztaty i pokazy masażu prowadzone przez specjalistów z bukowiańskiego centrum Spa.
 

Naszą ofertę kierujemy też do osób przywiązanych do świątecznych tradycji. W programie pobytu przewidziany został  przejazd zaprzęgami konnymi do kościoła w celu poświęcenia pokarmów, a także uroczyste śniadanie wielkanocne. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych gości. W hotelowym Klubie Malucha na dzieci czekać będą warsztaty tworzenia pisanek, zabawa w poszukiwanie wielkanocnego jajka z niespodzianką oraz zawody w toczeniu jajek.

Więcej informacji
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij