<<<<<<< HEAD

Linda Grandia (Mrs. Multiverse): w BUKOVINIE panuje wspaniała atmosfera!

  • 08 kwiecień 2013

Na pokaz mody Bukovina Fashion Space Polki Folki IV przyjechała znana osobistość świata mody – Linda Grandia, była Mrs. Multiverse z 2010 roku, która w tym samym roku była nominowana do tytułu Miss World. Jak się jej podoba Polska, Tatry i BUKOVINA? Zapraszamy do lektury!

- Pierwszy raz zawitałam do Polski, więc tak naprawdę poznaje wasz kraj. Natomiast o całym wydarzeniu, jakim jest BUKOVINA Fashion Space Polki Folki IV, słyszałam już w listopadzie 2012 roku. Poznałam Anetę i Agnieszkę Knap, kiedy na Dominikanie Miss Multiverse została Polka. Wówczas one powiedziały mi o tym przedsięwzięciu, zaintrygowało mnie to i dlatego przyjechałam do BUKOVINY – zdradza kulisy swojego przybycia pod Tatry Linda Grandia, organizatorka Międzynarodowego Konkursu Miss Multiverse na Dominikanie.

- Przepiękny hotel – dodaje z szerokim uśmiechem Linda. – Mam fantastyczny pokój, obsługa jest perfekcyjna. Macie piękną zimową scenerię, co jest trochę dziwne w kwietniu. Wiem, że tu w Bukowinie Tatrzańskiej macie już dość zimy, ale mnie się bardzo podoba (śmiech). Mam jeszcze niespodziankę związaną z Mrs. Multiverse Poland – Wiloettą Kobylarczyk – ale może nie będę wszystkiego zdradzać. W każdym razie ma to związek z BUKOVINĄ… - powiedziała z tajemniczym uśmiechem Mrs. Multiverse z 2010 roku.

- W waszym kompleksie panuje wspaniała atmosfera. Mimo, że trwają przygotowania do pokazu, wcale nie odczuwam tego zamieszania. Jest spokojnie i nastrojowo, to mi się podoba. Poza tym wasz kompleks ma niesamowitą zaletę: w jednej chwili można chodzić w bikini, a za chwilę jeździć na nartach – świetna rzecz! Była bym zapomniała: baseny termalne, kolejna rzecz, która bardzo mi się spodobała. Cieszę się, że zdecydowałam się do przyjechać do BUKOVINY – komplementuje kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa była modelka, która w 2010 roku została nominowana do tytułu Miss World.

- Czy jadłam coś tradycyjnego z waszego regionu? Jeszcze nie, ale z pewnością spróbuję. Słyszałem o pewnym serze… Oscypek! Tak, wszyscy mi mówią, że powinnam spróbować, więc chyba nie mam wyjścia (śmiech). To ser? Uwielbiam ser! – zakończyła Linda Grandia.


Rozmawiał: Tomasz Gawędzki/BUKOVINA.

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij