<<<<<<< HEAD

Brazylijska Noc Basenów w Termie Bukovina

  • 28 czerwiec 2013

Gorące latynoskie rytmy oraz pokazy tańca w wykonaniu gwiazd programu „Mam Talent!” i „Got to Dance” – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Termy Bukovina. Już w sobotę (6 lipca) zapraszamy na Brazylijską Noc Basenów.

Noc Basenów to cykliczna impreza, która odbywa się w Termie Bukovina w każdą sobotę od godz. 22.00. Tym razem goście bukowiańskich basenów termalnych będą mogli poczuć się jak podczas karnawały w Rio de Janeiro.  W sobotę (6 lipca) podczas  Brazylijskiej Nocy Basenów na wielbicieli latynoskich rytmów czekać będzie nie tylko doskonała muzyka, ale także pokazy oraz lekcje tańca.

Na wodnym parkiecie wystąpi grupa taneczna "Samba Art" - półfinaliści programów „Mam Talent!” oraz uczestnicy „Got to Dance”. Każdy gość będzie mógł także spróbować swoich sił w tańcu i nauczyć się podstawowych kroków samby, salsy, carmen miranda, axe i afro.

Bilety na Brazylijską Noc Basenów nabyć można na stronie internetowej: www.termabukowina.pl oraz w kasie Termy w dniu imprezy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij