<<<<<<< HEAD

Wrześniowe Noce Basenów w Termie Bukovina

  • 02 wrzesień 2013

Pierwsza wrześniowa Noc Basenów już w nadchodzącą sobotę!

Wakacje dobiegły końca, ale nie kończą się Noce Basenów w Termie Bukovina. W nocy z soboty na niedzielę (z 7 na 8 września) bukowiańskie baseny ponownie zamienią się w jedyny w Polsce wodny parkiet taneczny. Po godz. 22.00 Bukovinę opanują miłośnicy dobrej zabawy i tanecznych rytmów.

Wszystkich miłośników jedynego w swoim rodzaju połączenia tańca z wodą, zapraszamy na wrześniowe Noce Basenów. W nocy z soboty na niedzielę (z 7 na 8 września) Bukovina po raz kolejny stanie się imprezową stolicą Podhala. Na gości czekają falujące parkiety i żywiołowe, taneczne rytmy.

–  Noce Basenów zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych gości, o czym świadczy wspaniała frekwencja podczas kolejnych edycji tego wydarzenia – stwierdza Krzysztof Kramarz, dyrektor Marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. –  Za sobą mamy letnie, tematyczne Noce Basenów. Także we wrześniu na miłośników dobrej zabawy czeka wiele atrakcji – zapewnia Kramarz.

Biletu wstępu na Noc Basenów w Termie Bukovina, w cenie 38 zł, można nabyć na terenie obiektu oraz na stronie www.termabukowina.pl, w zakładce „Kup bilet”. 
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij