<<<<<<< HEAD

BUKOVINA Terma Hotel SPA mecenasem premierowego spektaklu „Halny” w Teatrze Witkacy

  • 27 wrzesień 2013

BUKOVINA Terma Hotel SPA w ramach wspierania działań lokalnych i wydarzeń kulturalnych objęła mecenatem spektakl „Halny”, którego premiera odbędzie się w najbliższy piątek w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem.

Spektakl „Halny” inauguruje Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne "Na przełęczy", które odbędą się w teatrze im. St. I. Witkiewicza w dniach 8-12 października w Zakopanem. Motywem przewodnim tegorocznych wydarzeń jest wpływ wiatru halnego na człowieka i sytuacji „na przełęczy". Oprócz premiery spektaklu odbędą się także występy teatrów z Lublina i Wrocławia, koncerty, recitale, wystawy i kinowe nowości.

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny możemy wesprzeć działania teatru im. St. I. Witkiewicza i premierową sztukę „Halny”, która w intrygujący sposób przedstawia prawdziwe oblicze człowieka gór. Od początku działalności BUKOVINA Terma Hotel SPA staramy się angażować w inicjatywy społeczne i aktywnie uczestniczyć w działaniach lokalnych. Wspieramy nie tylko kulturalne wydarzenia, ale także kampanie charytatywne, np. fundację „Stop bosym stopom” czy wszelkie działania sportowe, propagujące zdrowy styl życia, np. współorganizując już po raz czwarty Tour de Pologne. Mamy nadzieję, że takich inicjatyw będzie coraz więcej, a także coraz więcej firm dbających o standardy społecznej odpowiedzialności biznesu – mówi Krzysztof Kramarz, Dyrektor Marketingu BUKOVINA Terma Hotel SPA.

Halny – wiatr, który jest wytłumaczalny klimatycznie – pozostaje mistyczną tajemnicą, a jego działanie na człowieka ciągle jest niewyjaśnione. Spektakl pokazuje sekret tej więzi. Halny jako metafora jest pretekstem do ujawnienia tego, co w człowieku jest ważne, ale głęboko ukryte. Wiatr ten odznacza się siłą niszczycielską, ale przede wszystkim inspiruje zmiany. Reżyserem spektaklu "Halny” jest Andrzej Dziuk, muzykę stworzył Jerzy Skrzek.


Więcej informacji na temat spektaklu dostępnych jest na www.witkacy.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij