<<<<<<< HEAD

Sylwestrowa Noc Żywiołów w Terma BUKOVINA

  • 30 grudzień 2013

Jak co roku, w Terma BUKOVINA nie zabraknie sylwestrowych atrakcji. Bukowiański kompleks w ostatnią noc roku zmieni się w jedyny w Polsce wodny parkiet. To będzie niezwykła noc czterech żywiołów – ognia, wody, powietrza i ziemi! 

Oprawę artystyczną zapewnia grupa „Enigma-Art”, która zaprezentuje m.in. taniec z szarfą i ogniem, a także zapierające dech w piersiach pokazy akrobatów i atletów.

Ukoronowaniem sylwestrowej zabawy będzie niezapomniany, pełen pozytywnej energii koncert DJ’a Hugo, połączony z niepowtarzalną teledyskową nocą przebojów. Będzie coś dla oka, coś dla ucha, nie zabraknie również smakołyków dla podniebienia. W sylwestrowym menu znajdziemy m.in. udko z kaczki marynowane w jabłkach, soczewicę z boczkiem i topinamburem, czy krem z brokuł z grzankami i pestkami dyni. Na deser możemy skosztować  np. rafaello  karmelowe, do tego welcome-drink w postaci ponczu oraz kieliszek szampana o północy. Wszystkie dania zostaną przygotowane przez szefa kuchni BUKOVINA Terma Hotel Spa – Sylwestra Lisa.

Terma BUKOVINA co roku oferuje niezapomniane wrażenia w sylwestrową noc. W 2012 roku w Sylwestrowej Nocy Basenów wzięło udział prawie 1000 osób!

Dzieci będą mogły w pełni korzystać z atrakcji znajdujących się w strefie dziecięcej: zostawnica z drabinką wspinaczkową, wartko ruła, mocydełko, czy bystry potok sprawią, że żaden z naszych najmłodszych goście nie będzie się nudził.

- Zarówno rok temu, jak i w tym, sylwestrowa noc w Terma BUKOVINA będzie dla wszystkich gości niezapomniana. Moc atrakcji, które przygotowaliśmy na powitanie 2014 roku sprawią, że trudno będzie oderwać wzrok od wydarzeń na scenie… i nie tylko! Będzie się działo w powietrzu, w wodzie i na ziemi. O północy niebo nad kompleksem rozbłyśnie efektownym pokazem sztucznych ogni.  Jeśli jeszcze nie wybrali Państwo miejsca na spędzenie Sylwestra, zapraszamy do nas. Terma BUKOVINA to najgorętsze miejsce w Tatrach - mówi Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. marketingu i PR bukowiańskiego kompleksu.

Bilety w cenie 160 zł (dorośli), 110 zł (dzieci do lat 13-stu) oraz bilety VIP (195 zł - szafka VIP, ręcznik, szlafrok i woda mineralna 0,5 l - ilość miejsc ograniczona!) do nabycia na terenie obiektu bezpośrednio przed imprezą, oraz na stronie internetowej www.termabukowina.pl (zakładka „KUP BILET”).
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij