<<<<<<< HEAD

RE-WIZJE w BUKOVINIE: Polska za 10 lat

  • 28 listopad 2013

Jurek Owsiak, Stanisław Hodorowicz, Olivier Janiak, Michał Kobosko, Dominika Kulczyk-Lubomirska, Michał Ogórek - to tylko kilka osób, które już w najbliższy weekend pojawią się w BUKOVINA Terma Hotel SPA. W kompleksie pojawi się ponad 100 ekspertów, liderów życia publicznego, politycznego i gospodarczego, intelektualistów, naukowców, duchownych i ludzi kultury, którzy wezmą udział w projekcie RE-WIZJE.

Jego celem jest wypracowanie wizji rozwoju współczesnej Polski - refleksja nad tym, jak za dekadę będą wyglądały państwo, praca, edukacja, styl życia i rynek oraz jak zmieni się miejsce Polski w Europie. Projekt rozpocznie kilkudniowa sesja ekspercka w BUKOVINA Terma Hotel SPA, a zakończy – publikacja raportu "Polska naszych marzeń" w kwietniu 2014 roku.

- Jest nam niezmiernie miło już po raz drugi gościć tak wybitne grono ekspertów w BUKOVINIE. Góralski klimat, piękne krajobrazy sprzyjają wspólnym rozmowom, dyskusjom i towarzyskim spotkaniom. Mamy nadzieję, że nasi goście będą czuli się w BUKOVINIE wyjątkowo i po długich, owocnych debatach znajdą także czas na relaks i skorzystają z uroku Termy czy zabiegów SPA - mówi Krzysztof Kramarz, Dyrektor Marketingu i PR BUKOVINA Terma Hotel SPA.

W „burzy mózgów”, która odbędzie się w dniach 29 listopada - 1 grudnia br. w kompleksie BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej, udział weźmie kilkudziesięciu wybitnych ekspertów i praktyków  z różnych dziedzin, m.in.: Olgierd Dziekoński,  Rafał Antczak, Dominika Kulczyk-Lubomirska, Rafał Bauer, Rafał Królikowski, Paweł Potoroczyn, Michał Ogórek, Wojciech Kruk, Aneta Wilmańska i Jurek Owsiak. Będą oni rozmawiać o trendach, które ukształtują przez najbliższą dekadę sposób pracy, edukację, rynek i zachowania konsumenckie oraz relacje obywatel - państwo i Polska - Europa. W sesji weźmie udział również wielu przedstawicieli „Pokolenia Y”, które za dekadę będzie miało decydujący wpływ na działanie instytucji państwa i rynku. 
  

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij