<<<<<<< HEAD

BUKOVINA Terma Hotel SPA wyróżniona przez Polską Organizację Turystyczną

  • 11 grudzień 2013

Ekskluzywny kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA**** otrzymał wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2013, organizowany przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi.

Certyfikaty POT to nagroda przyznawana dla wyjątkowych, atrakcyjnych i przyjaznych turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Wszystkie certyfikowane produkty zostają objęte programem POT i promowane będą w ramach organizacji. W 2013 roku kapituła przyznała 10 Certyfikatów oraz trz wyróżnienia.

- Nagroda od Polskiej Organizacji Turystycznej jest dla nas bardzo cenna. Ogromnie się cieszymy, że kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA został wyróżniony nie tylko jako obiekt turystyczny i atrakcyjne miejsce na Podhalu. Doceniono także naszą pracę i chęć stworzenia wyjątkowego miejsca przez społeczność lokalną - mówi Krzysztof Kramarz, Dyrektor Marketingu BUKOVINA Terma Hotel SPA.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij