<<<<<<< HEAD

Bukowina Tatrzańska wita Gości zimowym słońcem

  • 27 grudzień 2013

W Bukowinie Tatrzańskiej panują idealne warunki pogodowe dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. W ciągu dnia temperatura utrzymuje się na plusie, jest słonecznie i bezwietrznie. Lekkie przymrozki nocami gwarantują śnieg na stokach, które dodatkowo są sztucznie dośnieżane. Ponieważ halny nie dotarł do Bukowiny wszystkie wyciągu działają i czekają na narciarzy.

W Bukowinie Tatrzańskiej panują idealne warunki pogodowe dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. W ciągu dnia temperatura utrzymuje się na plusie, jest słonecznie i bezwietrznie. Lekkie przymrozki nocami gwarantują śnieg na stokach, które dodatkowo są sztucznie dośnieżane. Ponieważ halny nie dotarł do Bukowiny wszystkie wyciągu działają i czekają na narciarzy. Warunki pogodowe sprzyjają także pieszym wędrówkom czy rozgrzewającym kąpielom termalnym na basenach zewnętrznych w Termach BUKOVINA. To wyjątkowo piękny grudzień, więc warto go spędzić w Bukowinie.

Harmonogram Przerw technologicznych

Szanowni Państwo, w trosce o naszych Gości pragniemy poinformować, iż w związku z planowaną przerwą technologiczną,

w dniach 18-22.11.2019 kompleks BUKOVINA Resort będzie nieczynny.

Harmonogram zamknięcia poszczególnych basenów:

              30.09 – 04.10 – Jaskinia nad Porońcem

07.10 – 11.10 – Cepersko Płań

   14.10 – 18.10 – Strefa Dziecięca

     21.10 – 25.10 – Niebiesko Dolina

25.11 – 29.11 – Bulgotnik

18-22.11.2019 – zamknięty cały obiekt

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij