<<<<<<< HEAD

Bukowina Tatrzańska wita Gości zimowym słońcem

  • 27 grudzień 2013

W Bukowinie Tatrzańskiej panują idealne warunki pogodowe dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. W ciągu dnia temperatura utrzymuje się na plusie, jest słonecznie i bezwietrznie. Lekkie przymrozki nocami gwarantują śnieg na stokach, które dodatkowo są sztucznie dośnieżane. Ponieważ halny nie dotarł do Bukowiny wszystkie wyciągu działają i czekają na narciarzy.

W Bukowinie Tatrzańskiej panują idealne warunki pogodowe dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. W ciągu dnia temperatura utrzymuje się na plusie, jest słonecznie i bezwietrznie. Lekkie przymrozki nocami gwarantują śnieg na stokach, które dodatkowo są sztucznie dośnieżane. Ponieważ halny nie dotarł do Bukowiny wszystkie wyciągu działają i czekają na narciarzy. Warunki pogodowe sprzyjają także pieszym wędrówkom czy rozgrzewającym kąpielom termalnym na basenach zewnętrznych w Termach BUKOVINA. To wyjątkowo piękny grudzień, więc warto go spędzić w Bukowinie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij