<<<<<<< HEAD

Startuje specjalna oferta Terma&Ski na ferie 2014

  • 19 styczeń 2014

BUKOVINA Terma Hotel Spa, wraz ze  stacjami narciarskimi Rusiń-ski oraz Wierch Olczański, przygotowała wyjątkową ofertę Terma&Ski - dla wszystkich miłośników wodnego szaleństwa oraz szusowania na stokach. Z oferty można skorzystać już od 20 stycznia.

Oferta Terma&Ski została przygotowana specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy podczas ferii zimowych 2014 przyjadą na wypoczynek do Bukowiny Tatrzańskiej. Pakiet obejmuje dwugodzinny pobyt w Termach BUKOVINA oraz na jednej ze stacji narciarskich - Rusiń-ski lub Wierch Olczański - już od 84 zł! 

Stacje narciarskie, z których można korzystać w ramach pakietu, są w pełni oświetlone, codziennie ratrakowane i sztucznie dośnieżane. Nowa oferta Terma&Ski skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i całych rodzin. Umożliwi ona Gościom komfortowe i swobodne korzystanie z uroków zimowego szaleństwa.

Pakiet Terma&Ski daje trzy możliwości wykorzystania go: można zakupić karnet 1,3 lub 5-dniowy, tak więc każdy z Państwa z pewnością znajdzie najbardziej dogodną dla siebie opcję. Terma&Ski to dwa zupełnie różne oblicza zimy - najpierw sportowe szaleństwo, a później relaks w gorących wodach termalnych.

Oferta jest aktualna w okresie od 20 stycznia do 2 marca 2014. Przed skorzystaniem z oferty prosimy o zapoznanie się z cennikiem regulaminem oferty, który znajduje się TUTAJ.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij