<<<<<<< HEAD

Dzień Babci i Dziadka w Terma BUKOVINA

  • 20 styczeń 2014

Dzień Babci i Dzień Dziadka to idealna okazja, by sprawić im wyjątkowy prezent i podarować odrobinę relaksu. Świętujcie ten dzień wspólnie w największym w Polsce kompleksie basenów termalnych.

W dniu Święta warto sprawić Babci i Dziadkowi prezent, który pozwoli im na chwilę oderwać się od codziennych spraw. Terma BUKOVINA to idealne miejsce, by zrelaksować się, nabrać energii i z wigorem wrócić do zwykłych zajęć.
 

Dla wszystkich z Państwa, którzy chcą sprezentować swoim babciom i dziadkom wyjątkowy podarunek, to zapraszamy do Terma BUKOVINA. Całodzienne wejście na baseny (bez limitu czasu)kosztuje tylko 86 zł, natomiast dla seniorów powyżej 65 roku życia – to jedyne 74 zł.
 

Inna opcja z naliczaniem minutowym, rozpoczyna się natomiast od pakietu startowego w cenie 28 zł (seniorzy powyżej 65 roku życia – 20 zł). Po wyjściu z basenów na wszystkie babcie i wszystkich dziadków czeka aromatyczna kawa lub herbata do wyboru.
 

Terma BUKOVINA to najgorętsze miejsce w Tatrach, więc… gorąco zapraszamy!
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij